Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży (2023) - Film Online •Gdzie obejrzeć za darmo • Recenzja
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży (2023) - Film Online •Gdzie obejrzeć za darmo • Recenzja
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży (2023) to najnowszy film z uniwersum Igrzyska śmierci, który opowiada historię dziejącą się 60 lat przed wydarzeniami z pierwszych części filmu Igrzyska śmierci. Kiedyś powstało państwo zwane Panem. Zostało podzielone na 12 dystryktów i rządzone przez Kapitol. Dystrykty służyły Kapitolowi, dostarczając towary i usługi. Ale potem się zbuntowali.

Chociaż Kapitol ostatecznie zwyciężył, wojna pozostawiła wiele jego dzieci sierotami, a mężczyźni wycinali zwłoki na ulicach w celu zdobycia pożywienia. Zatem w ramach kary za bunt Kapitol zorganizował Igrzyska Śmierci. Teraz raz w roku z każdego dystryktu wybiera się dwójkę dzieci, które w ramach „hołdu” biorą udział w Igrzyskach – telewizyjnej walce na śmierć i życie. Ale w tym roku, podczas 10. Igrzysk Śmierci, sytuacja wygląda nieco inaczej.
Zamiast zrzucać na arenę głodujących i zdesperowanych trybutów, przydzielono im „mentorów” – absolwentów elitarnej Akademii Kapitolu, szkoły średniej dla dzieci bogatych i wpływowych mieszkańców Panem.
Coriolanus Snow jest jednym z takich mentorów. A bardziej niż większość potrzebuje swojego hołdu, aby zostać zwycięzcą igrzysk — lub przynajmniej zapewnić najlepszy występ przed kamerami.
W przeciwieństwie do innych studentów Akademii, Coriolanus jest biedniejszy niż większość ludzi głodujących w Dystryktach. Jego rodzina straciła majątek podczas buntu po tym, jak jego ojciec, generał Kapitolu, został zabity przez rebeliantów.

Obsada Filmu: Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży (2023)

  • reżyseria Filmu: Francis Lawrence
  • scenariusz Filmu: Michael Lesslie, Michael Arndt
  • gatunek Filmu: Akcja, Sci-Fi
  • produkcja Filmu: USA
  • premiera Filmu: 5 listopada 2023 (Światowa) 17 listopada 2023 (Polska premiera kinowa)

Czy warto obejrzeć film (Recenzja Filmu): Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży (2023)

Gdzie obejrzeć film: Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży (2023)

Obecnie film: Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży (2023) mozna obejrzeć tylko w kinach w całej Polsce.

Przeczytaj również:

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!