Randka, bez odbioru (Ghosted) 2023 - Gdzie obejrzeć cały film online za darmo z lektorem?
Randka, bez odbioru (Ghosted) 2023 - Gdzie obejrzeć cały film online za darmo z lektorem?
Roger Ebert napisał kiedyś w swoim Słowniku terminów filmowych , że od 1977 roku nie powstał żaden dobry film z postacią o imieniu Cole. (Niewytłumaczalnie zrobił wyjątek dla zdecydowanie kiepskich „Dni grzmotu”). Nie mogę powiedzieć na pewno, czy ta zasada utrzymała się przez lata, ale podejrzewam, że gdyby dożył zobaczenia „Ghosted, ” Mógł zdecydować się ostatecznie wycofać go raz na zawsze na podstawie tego, że nie było gorszego przykładu, który mógłby się kiedykolwiek pojawić.

Recenzja Filmu: Randka, bez odbioru (Ghosted) 2023

Nasz Cole ( Chris Evans ) jest rolnikiem/historykiem rolnictwa, który  nie ma szczęścia w miłości, ponieważ zbyt wcześnie okazuje uczucia i odstrasza ludzi. Spotyka tajemniczą Sadie ( Ana de Armas ) na targu rolniczym i wydaje się, że ta dwójka świetnie się dogaduje podczas długiej randki, która obejmuje wszystko, od karaoke po wizytę na słynnych schodach z „Egzorcysty . Niestety, kiedy następnego dnia próbuje się z nią skontaktować, ona ignoruje jego nieustanne SMS-y.. Dzięki zdecydowanie kiepskiemu konstruktowi fabularnemu dowiaduje się, że ona jest teraz w Londynie, postanawia tam polecieć i zrobić jej niespodziankę. 

   Po przybyciu myśli, że ją wytropił, ale zostaje natychmiast porwany i zabrany do legowiska oprawcy o imieniu Borislov (Tim Blake Nelson ), który wierzy, że Cole jest kimś znanym jako The Taxman, który ma kluczowe informacje, które ma nadzieję wydobyć za pomocą morderczych szerszeni. Zanim to nastąpi, ratuje go tajemnicza postać, którą okazuje się być… Sadie. Okazuje się, że w rzeczywistości jest agentką CIA ścigającą mistrza kryminalistyki imieniem Leveque ( Adrien Brody), który próbuje zdobyć kody do spektakularnie śmiercionośnej nowej super broni, aby móc ją sprzedać na czarnym rynku. Uważa się, że te kody są w posiadaniu Podatnika, a ponieważ wszyscy myślą, że Cole jest Podatnikiem, staje się celem, a Sadie używa go jako przynęty, aby na dobre powstrzymać złoczyńców. To prowadzi ich w międzynarodową podróż, aby powstrzymać Leveque i potencjalnie uratować świat, podczas kłótni i przekomarzania się między nieustannymi strzałami, eksplozjami i pościgami samochodowymi, które składają się na większość fabuły.

   Być może pamiętasz zeszłorocznego „ Szarego człowieka ”, niewiarygodnie parszywego i całkowicie niezapomnianego ładunku międzynarodowych bzdur szpiegowskich, które przypominały oglądanie kogoś innego grającego w kiepską grę wideo. W tym filmie zagrali razem Evans i de Armas, i nie mogę przestać się zastanawiać, czy zawarli między nimi tajny pakt, aby spróbować znaleźć inny taki pojazd, który byłby jeszcze bardziej nudny i niezapomniany. Misja wykonana. Ostatnio dużo mówi się o programach sztucznej inteligencji wykorzystywanych do tworzenia sztuki i potencjalnie katastrofalnych konsekwencjach, jakie mogą z tego wyniknąć. Chociaż „Ghosted” ma co najmniej cztery osoby odpowiedzialne za scenariusz i reżysera, Dextera Fletchera , którego poprzedni „ Rocketman”” była jedną z lepszych muzycznych biografii ostatnich lat, wydaje się, że została stworzona przez właśnie taki program, wyraźnie skoncentrowany na podążaniu za zmęczonymi algorytmami niż na czymkolwiek, co choć trochę przypominało prawdziwą twórczą inspirację.

   Wspomniany scenariusz to niewiele więcej niż połowiczna przeróbka „ Prawdziwych kłamstw ”, „Mr. i pani Smith”, „ Rycerz i dzień” itp. tóre nie wnoszą absolutnie nic interesującego. „Ghosted” to zasadniczo linia  łącząca wymienne rytmy akcji ze zmęczonymi postaciami, leniwą fabułą i całkowitym brakiem dowcipu, humoru, podniecenia, dreszczyku emocji lub podstawowej spójności. Wspomniane sekwencje akcji są z pewnością duże i hałaśliwe, ale Fletcher kręci je w tak nijaki, niezaangażowany sposób, że sprawia, że ​​​​bracia Russo wyglądają jak Coenowie pod względem stylistyki. W tym, co mogę tylko założyć, była próba odwrócenia uwagi widzów od formalnego postępowania.

   Jednak najgorszym aspektem „Ghosted” jest praktycznie nieistniejąca chemia między Evansem a de Armasem. Obaj są dobrymi aktorami i niezaprzeczalnie charyzmatycznymi wykonawcami, ale nie trafiają tutaj na żadnym poziomie. Obserwowanie, jak ta dwójka walczy, by wykrzesać iskry z tak niespełniającego norm materiału, jest naprawdę bolesne. To byłoby wystarczająco złe, ale film nieumyślnie podkreśla tę wadę powtarzającym się kneblem, w którym inne postacie komentują, że powinny dostać pokój, ponieważ napięcie seksualne między nimi jest czymś co nie istnieje.

Gdzie obejrzeć film: Randka, bez odbioru (Ghosted) 2023

Film dostępny tylko za pośrednictwem płatnych platform VOD

 

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!