Sennik: Mieć duże uszy, rosnące uszy
Sennik: Mieć duże uszy, rosnące uszy
Może ci się przyśnić, że uszy twoje albo kogoś ci bliskiego rosną do przesadnych rozmiarów lub zaczynają mocno odsuwać. Może temu towarzyszyć nietypowa zdolność wyłapywania najbardziej subtelnych dźwięków; jesteś idealnie dostrojony do wszelkich odgłosów z otoczenia i bywa, że jesteś w stanie podsłuchiwać rozmowy z dużych odległości odległości.

Sny o przerośniętych uszach mogą być sygnałem, że powinieneś się otworzyć na informacje z zewnątrz, dotyczące życia politycznego i toczącej cię wokół ciebie komunikacji interpersonalnej „Zamieniam się w słuch

Interpretacja snu: „Trzymać ucho przy ziemi"). A może warto, żebyś uważniej słuchał tego, co ludzie do ciebie mówią. Sny, w których występuje ciało lub jego określona część często są zakodowanymi przekazami, dotyczącymi życia wewnętrznego śniącej osoby. Utrata części ciała może wskazywać na określony obszar, na którym poniosłeś stratę lub który sprawia ci ból. Często po zastanowieniu uświadamiasz sobie, że zaniedbałeś ważną część siebie, by dostosować się do otoczenia albo osiągnąć nadrzędny cel. Jeśli śni ci się. że jesteś głuchy, być może opierasz, się przed zaakceptowaniem jakiegoś aspektu rzeczywistości („Być głuchym na coś"). Istnieje reż możliwość, że nie dostrzegasz czegoś, co masz przed nosem.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!