Krzyk VI/ Scream VI (2023) - cały film online za darmo z lektorem.
Krzyk 6 otrzymuje entuzjastyczne pochwały od Kevina Williamsona, scenarzysty oryginalnego filmu. Williamson powraca do serii horrorów jako producent wykonawczy po opracowaniu scenariusza klasyka z 1996 roku i dwóch jego kontynuacji, z których ostatnią był Scream 4.

Recenzja filmu: Krzyk 6

Najbliższa część, która trafi do kin 10 marca, jest bezpośrednią kontynuacją Krzyk z 2022 roku, który miał miejsce ponad dwie dekady po niesławnych morderstwach w Woodsboro, podążając za grupą nastolatków, których celem był kolejny zabójca Ghostface.  Scream(Krzyk) 6 będzie śledzić czterech ocalałych, którzy chcą odwrócić los i udać się do Nowego Jorku, tylko po to, by stawić czoła kolejnej serii zgonów.Podczas gdy emocje narastają na myśl o nowym wcieleniu Ghostface, Williamson chwali Scream 6 za jego zdolność do wyróżnienia się spośród innych filmów. W rozmowie z SyFy Wire ujawnił, że najnowsza część wydaje się być „odkryciem na nowo” i podzielił się tym, jak bardzo mu się podobała. Przeczytaj komentarze Williamsona dotyczące Scream 6 poniżej:

"It doesn’t feel like 'Part 6,’ it feels like you're watching this big, huge, fresh reinvention. I love, love, love, love it. I’ve watched the movie with a big smile on my face. I think it's everything and more. And going to New York was awesome. The movie feels new, it feels fresh, it feels like a new movie."


Premiera kinowa: 8 marca 2023 (Światowa premiera) 10 marca 2023 (Polska premiera kinowa)

Obejrzyj Krzyk 6

Obejrzyj Krzyk 6

Obejrzyj także inne filmy:

Jeździec znikąd (2012) - cały film online za darmo lektor - brak

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!