Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Pieszczoty oralne kobiecych narządów płciowych noszą nazwę cunnilingus, choć niewielu ludzi jej używa. Większość z nas woli inne określenia, które są łatwiejsze do wymówienia. Podobnie jak fellatio, tak ustne pieszczoty kobiecych narządów płciowych mogą być elementem gry wstępnej albo sposobem na doprowadzenie jej do orgazmu.

 W tym pierwszym przypadku konieczna jest komunikacja między partnerami. Kobieta musi dać znać partnerowi, gdy będzie bliska osiągnięcia orgazmu. Po tym sygnale mężczyzna powinien zakończyć pieszczoty oralne i przejść do stosunku. Jak powiedziałam już wcześniej, bezpośrednia stymulacja łechtaczki jest potrzebna do tego, by kobieta osiągnęła orgazm. Język i usta mężczyzny to doskonałe narzędzia do tego celu — jeszcze lepsze niż palce, które czasem bywają zbyt szorstkie. Niektóre kobiety potrafią osiągnąć orgazm wyłącznie na drodze seksu oralnego. Oto, co należy zrobić:

1. Oboje partnerzy powinni przyjąć wygodne pozycje.

Wiele kobiet najbardziej lubi leżeć na plecach, podczas gdy ich partner klęczy lub leży między ich nogami. W takiej pozycji mężczyzna może bez trudu włożyć głowę między uda partnerki.

2. Mężczyzna powinien zacząć pieszczoty od głaskania nóg, ud i sromu partnerki swoimi lub jej dłońmi.

Te pieszczoty to sygnał dla kobiety, że zaraz zacznie się coś wspaniałego, więc powinna się podniecić. W efekcie tego podniecenia pochwa kobiety wytworzy śluz, który zapobiegnie podrażnieniu delikatnej łechtaczki i pochwy. Pamiętaj, że ślina również jest doskonałym środkiem nawilżającym

3. Rozchyl wargi sromowe i znajdź łechtaczkę. Zacznij od delikatnych liźnięć.

Możesz wykonywać wiele różnych ruchów językiem, od szybkich, nagłych pchnięć po wolne, długie liźnięcia. Możesz również włożyć język do pochwy i lizać miejsca wokół niej. Chociaż język człowieka nie jest tak szorstki jak język kota, po kilku minutach seksu oralnego może nieco się wysuszyć, wywołując ból w łechtaczce, która jest bardzo wrażliwa na dotyk. Dlatego zawsze dbaj o to, by Twój język był dobrze naśliniony. Długa sesja seksu oralnego może sprawić, że pod kobietą powstanie całkiem spora kałuża składająca się z Twojej śliny i śluzu wydzielonego przez jej pochwę na skutek dużego podniecenia. Zamiast się tym zamartwiać włóż po prostu ręcznik pod pośladki partnerki

4. Spróbuj possać okolice łechtaczki albo delikatnie ją podgryzać (pamiętając jednak, że zęby nie powinny odgrywać dużej roli podczas seksu oralnego).

Nagły podmuch powietrza również może sprawić przyjemność Twojej partnerce. Źródłem orgazmu kobiety jest jej łechtaczka, ale jej nadmierna stymulacja może czasami spowodować, że kobieta nie będzie chciała, abyś dotykał ją tam bezpośrednio. Jeżeli zwróci Ci uwagę, obniż intensywność pieszczot albo w ogóle zrezygnuj z bezpośredniej stymulacji łechtaczki.

5. Zapytaj ją, co lubi.

Komunikacja podczas seksu oralnego jest szczególnie ważna w przypadku kobiet, u których osiągnięcie orgazmu jest bardziej złożonym procesem niż u mężczyzn. Czasami konieczny jest określony rodzaj stymulacji, bez której orgazm nie jest możliwy. Dlatego uważnie słuchaj wskazówek partnerki — mogą to być proste polecenia, takie jak „mocniej” czy „delikatniej”, albo gesty, takie jak przesunięcie Twojej głowy w określone miejsce.

6. Zrób sobie krótką przerwę, jeśli język i usta się zmęczą.

Gdy Twoje mięśnie będą się relaksować, możesz stymulować partnerkę nosem albo sięgnąć do jej piersi i popieścić je przez chwilę. Wiele kobiet lubi, gdy partner w trakcie seksu oralnego wkłada jeden lub dwa palce do pochwy, jednak niektóre uważają, że to za bardzo je rozprasza. To samo dotyczy stymulacji odbytu

7. Gdy zauważysz, że partnerka jest bliska orgazmu, odpowiednio zmień stymulację.

U niektórych kobiet przed samym orgazmem łechtaczka staje się szczególnie wrażliwa. Może Ci się wydawać, że na tym etapie powinieneś zapewnić partnerce jeszcze większą stymulację łechtaczki, ale czasami lepiej jest postąpić zupełnie odwrotnie i ograniczyć się wyłącznie do obszaru wokół niej. Pamiętaj, żeby za bardzo nie zatracić się w tym, co robisz, i nie przerywać komunikacji z partnerką.

Twoja Ocena