Jak poderwać dziewczynę? - Poradnik
Jak poderwać dziewczynę? - Poradnik
Każda kobieta lubi być podrywana. Niezależnie, czy chodzi o zwykły kilkuminutowy flirt, czy może o dłuższą znajomość. Kobiety kochają być adorowane, uwodzone i podrywane. Dla mężczyzn zaś, jest to sztuka, która wymaga trochę większej znajomości tematu, by nie odpaść jeszcze na starcie.

Podstawy uwodzenia czyli: Jak zacząć?

Jak więc zacząć? Co zrobić, by kobieta, pod wpływem mężczyzny, który jest nią zainteresowany, po prostu odpłynęła i zapomniała o całym świecie, który ją otacza. Na początku, kiedy nie ma jeszcze mowy o kontakcie werbalnym, warto na odległość, zaplanować kilka sztuczek.

Po pierwsze uwodzący wzrok, to co kobiety, kochają najbardziej. Początkowo krótkie spojrzenia zachęcające, następnie dłuższy kontakt wzrokowy. Takim zdawkowym spojrzeniom, na pewno musi towarzyszyć, ten czarujący, uwodzicielki, jakże przemiły uśmiech. Jeśli mężczyzna dodatkowo ma dołki w policzkach, to na kobiety zadziała w 100%.

Następnie przechodzi się do fazy, pierwszej rozmowy. Najlepiej, spotkać się z odpowiednią kobietą na osobności. Podejście do grona rozmawiających koleżanek, czy zagadanie do dziewczyny mocno zapracowanej nie ma większego sensu.

Trzeba więc wyczuć moment, kiedy, wodze fantazji mężczyzny, będą miały pole do popisu. Pierwsza rozmowa, a dokładniej pierwsze podejście, powinno być na bardzo neutralnym gruncie. Najlepiej rozpocząć rozmowę poprzez słowa : ,,Cześć, czy nie miałabyś ochoty zamienić kilku słów”, ,, Witaj, chętnie bym chciał zamienić z tobą parę słów”, ,,Cześć, czy mogę się dosiąść i chwilę zająć twój cenny czas’’. Można też tak, ,,Hey, chyba zauważyłaś, że próbuje zwrócić na tobie swoją uwagę, może porozmawiamy”, albo ,,witaj, tak ładnie wyglądasz, gdy się uśmiechasz, może masz ochotę porozmawiać?”

Trzeba po prostu, podjąć taką rozmowę, by pokazać kobiecie, że mamy wielką ochotę porozmawiać z nią i dowiedzieć się od niej czegoś więcej. Następnie, gdy dziewczyna się zgodzi na rozmowę, może warto zaproponować spotkanie, gdzieś, na bardziej osobistym gruncie, gdzie można podjąć kolejny etap znajomości. Można więc, zdecydować się powiedzieć kobiecie tekst, czy konkretne zdanie  w stylu ,,czy nie byłabyś chętna na spotkanie w kawiarni?”, ,, czy nie poszłabyś ze mną na spacer dziś wieczorem?

Tak naprawdę trudno jest powiedzieć, co można mówić na pierwszym spotkaniu. Wszystko bowiem zależy od sytuacji, w jakiej dziewczyna się znajduje, czy mieliśmy już z nią kontakt wcześniej, czy może jest to osoba, która oczarowała nas wdziękiem od pierwszego spojrzenia. Lepiej mieć po nogami jakiś konkretny grunt. Dziś w dobie Internetu i telefonii komórkowej, może warto postarać się o numer osoby, która nas interesuje i po prostu zacząć się poznawać przez pisanie smsów lub wysyłanie maili. Kiedy dochodzi więc w takiej sytuacji, do spotkania twarzą w twarz, na pewno nie jest to tak krępujące i dziwne, jak podchodzi się do osoby, którą się widzi pierwszy raz w życiu.

Podczas pierwszej rozmowy werbalnej, warto komplementować kobietę, ale mieć oczywiście w tym umiar. Nie można bowiem doprowadzić do sytuacji, że kobieta będzie czuła się skrępowana i w pewnym sensie  napiętnowana. Tekst w stylu : ,,Tak ładnie wyglądasz, gdy się uśmiechasz”, czy może ,,do twarzy ci w tym żółtym sweterku”, na pewno jest, jak najbardziej na miejscu. Umiar, umiar i jeszcze raz umiar, to podstawa, w prawieniu komplementów i stosowaniu ich na wysokim poziomie.

Jeśli bowiem, na pierwszym spotkaniu, powiesz kobiecie: ,,ale masz piękne piersi”, albo może ,,spodobało mi się twoje kręcenie tyłeczkiem”, nie ma szans, by taka osoba, umówiła się z wami na randkę. We wszystkim bowiem, trzeba znać granice zdrowego rozsądku. Często też mężczyźni boją się podejść do kobiety, gdyż boją się, że nie będą wiedzieli, o czym mają z nią rozmawiać, jeśli ona na to się zgodzi. Kobieta, to przecież nie ufoludek z innej planety, to taka sama osoba jak Ty, tylko myśląca innymi kategoriami i mająca inne podejście do życia.

Można przecież rozmawiać z nią, o zwierzętach, o pogodzie, o życiu w mieście, o wszystkim, co ma rodzaj opowiadania na konkretny temat. Można również porozmawiać bezpośrednio o swoim życiu, co robi, czym się zajmuje, jakie sporty uprawia lub co robi w wolnych chwilach. Taka rozmowa, zawsze rozwija się dobrze i można liczyć na naprawdę miłą pogawędkę. Tak mniej więcej, wyglądałoby pierwsze spotkanie z kobietą, o której marzymy i która jest obiektem naszych zainteresowań.

Chcąc podjąć, jakikolwiek rodzaj znajomości, trzeba po prostu w jakimś stopniu się do tego przygotować. Najważniejsze to być sobą i nie udawać kogoś kim się nie jest. Nie można bowiem na siłę starać się udawać coś, wymyślać i stwarzać jakiekolwiek pozory. Wcześniej, czy później każde kłamstwo wyjdzie. Jeśli więc chcemy, by wszystko poszło po naszej myśli, musimy starać się udowodnić, że kobieta ma do czynienia, z naprawdę porządnym i serdecznym człowiekiem.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!