Na czym polega pocałunek? Jak samemu nauczyć się całować? Jak go całować żeby oszalał?
Na czym polega pocałunek? Jak samemu nauczyć się całować? Jak go całować żeby oszalał?
Pocałunek niejedno ma oblicze i potrafi doprowadzić do prawdziwej eksplozji: jego i twojej.

        

Pocałunek wstępny
To delikatne dotknięcie warg – możesz swoimi ustami lekko dotykać jego ust lub je do nich lekko przycisnąć. Takie delikatne dotknięcie może być świetnym początkiem. Możecie się również razem okrężnymi ruchami głaskać po wargach. Rozluźnij się i daj się unieść pocałunkiem – przyniesie ci to prawdziwą przyjemność, przy minimalnym wysiłku.

Pocałunek motyli
Delikatnie rzęsami przejedź po wargach, powiekach, policzkach, szyi partnera, a kiedy go całujesz po piersiach, nie zapomnij przejść przez brodawki.

Kropla
Jeśli już nastała płomienna atmosfera i gorąco się całujecie, uchyl troszkę swe wargi, odsuń je delikatnie od warg partnera i pozwól kropli śliny skapnąć do jego ust.

Pocałunek orientalny
Takim typem pocałunku pokryjesz partnera usta lub ciało. Rozchyl swoje wargi, wykonuj okrężne ruchy językiem i lekko nim dotykaj partnera ust lub skóry. 

Francuski pocałunek
Polega wyłącznie na złączeniu ust i ich wspólnych pieszczot okrężnymi ruchami.

Pocałunek niespodzianka
Gdy będziesz chciała zmysłowo włożyć do ust partnera kawałek czekolady lub cukierka, najpierw rozpuść go we własnych ustach. Dopiero kiedy trochę zmięknie, łatwo go wsuniesz między wargi partnera. Podczas pocałunku przekazujcie cukierek z ust do ust, do momentu, gdy zacznie prawdziwa walka, której zwycięzcami będziecie oboje.

Niecierpliwy szczeniaczek
Płomienny pocałunek, który nadaje się na większe powierzchnie stref erotycznych, takich jak szyja, klatka piersiowa, brzuch i wewnętrzna strona ud. Otwórz usta, rozluźnij język i odpręż ciało partnera delikatnymi liźnięciami. Niesamowite działanie na partnera będzie miało całowanie jego piersi. Zacznij od środka klatki piersiowej w kierunku sutków, a pod koniec pocałunku spróbuj trochę lekkich muśnięć.

Pieszczoty
Taki sposób całowania jest prostszy niż „niecierpliwy szczeniaczek”. Metoda polega na pieszczeniu językiem ciała partnera, podczas gdy usta są przyciśnięte do jego skóry lub warg. Twoje wargi mogą być trochę rozchylone, tak byś mogła język wciskać w partnera skórę lub usta. Tego typu pocałunek jest wyłącznie pod twoją kontrolą.

Średniowieczny naszyjnik
Mówi się, że historia tego pocałunku sięga czasów średniowiecznych, kiedy kobiety nosiły naszyjniki. Zaatakuj serią pocałunków szyję partnera, zaczynając od miejsca za jednym uchem, aż do jego drugiego ucha. Jak kobiety, tak i mężczyźni kochają tego rodzaju pocałunki, ponieważ chodzi o bardzo wrażliwe partie ciała.

Pocałunek Morza Śródziemnego
Wymyślili go zakochani z krajów romańskich. Lekkimi i delikatnymi dotknięciami języka stopniowo należy przejść od warg poprzez twarz, na szyję lub jakąkolwiek inną część ciała partnera. Maksymalny efekt takiego pocałunku osiągniesz pocałunkami wokół sutków lub pępka.

 

 

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!