Planistka, fantastka... - jakim jesteś typem pracownika? Psychotest
Rozwiąż test i po prostu przekonaj się jakim jesteś typem pracownika. Dowiedz się jakie są twoje słabe punkty i co robić lepiej, aby spełniły się wszystkie twoje plany.
Przeczytaj poniższe zdania i przy każdym zastanów się czy pasuje do ciebie. Jeśli tak – kliknij. Potem... zobacz czy jesteś planistką, fantastką, małą dziewczynką czy perfekcjonistką.

Gdy napotykam na przeszkodę – najchętniej zabrałabym klocki i poszła do domu

Gdy napotykam na przeszkodę – najchętniej zabrałabym klocki i poszła do domu

Planistka, fantastka... - jakim jesteś typem pracownika? Psychotest

 1. You got: Planistka

  Świetna z ciebie organizatorka. Potrafisz tak ustawić sobie wszystkie zajęcia jak mało kto. Konkretny plan – tego ci trzeba, aby zacząć działać niczym świetnie zaprogramowany komputer. Zgadza się? Planowanie, przygotowywanie, realizowanie – robisz to powoli, ale starannie. Dzięki temu zawsze osiągasz to czego chcesz.

  Twój słaby punkt Wystarczy tylko jedno małe odstępstwo od twojego super planu, by... wyprowadzić cię z równowagi. Spokojnie, nie bądź taka zasadnicza i wszystko będzie ok. Po prostu... trochę wyluzuj koleżanko.

 2. You got: Fantastka

  Marzenia, zaglądanie wszystkiemu w przyszłość , głowa w chmurach - oto cała ty! Dokładny plan – to jest blee. Jesteś po prostu urodzoną fantastką. Plan jest ok – ale tylko do czasu pojawienia się ciekawszej perspektywy. Wtedy gwałtownie zmieniasz kierunek działania. Dla ciebie nie liczy się cel, ale już sama jego realizacja bardzo cie kręci.

  Twój słaby punkt – Jesteś elastyczna, ale rzadko osiągasz cel. Wystarczy tylko, że się lepiej zorganizujesz i wszystko będzie ok, a nawet bardzo ok (biorąc pod uwagę twój entuzjazm)

 3. You got: Mała dziewczynka

  Zaczynasz działać, gdy masz przed sobą kolorową wizję celu. Wyjeżdżasz na drogę tylko wtedy, gdy widzisz przed sobą wielki transparent z napisem – NAGRODA. Myślisz wtedy sobie -”Och, jak cudownie wtedy będzie, brawa, oklaski, bajkowe życie, wszystko się zmieni...”

  Twój słaby punkt - Wizja nagrody działa na ciebie niesłychanie motywująco. Jednak... kiedy twój transparent się odsuwa, nagle tracisz zapał. Skutek – cała masa niezrealizowanych planów.

  Mała, niezrealizowana dziewczynko – spróbuj znaleźć pozytywne strony w nieatrakcyjnych czynnościach., które jednak są bardzo potrzebne, aby osiągnąć cel. Nagradzaj się też za małe cele – np. szklanka soku pomarańczowego lub kilka kostek czekolady za nauczenie się 10 słówek na blachę.

 4. You got: Perfekcjonistka

  Masz bardzo konkretne cele. W odróżnieniu od fantastki ważniejszy jest dla ciebie wynik niż realizacja. Liczy się to co zdobyłaś, co wielką, wyraźną kredką zapisało się na papierze.

  Twój słaby punkt Bardzo przeżywasz porażki. Oczywiście zawsze obwiniasz tylko siebie za niepowodzenia. Są one dla ciebie sygnałem, że jesteś słaba – a ty się boisz słabości.

  Nie ma innej rady – musisz po prostu nabrać dystansu do tego co robisz. Spróbuj cieszyć się bardziej każdym zadaniem – najpierw tylko jednym, np. pisaniem wypracowania – poszukaj przyjemnych punktów w samym tylko robieniu czegoś. I nie traktuj się tak poważnie – inni naprawdę popełniają o wiele więcej błędów w godzinę niż ty przez cały dzień. Uwierz - jesteś naprawdę świetna w tym co robisz.

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!