Psychotest: Czy jesteś uwodzicielką? Sprawdź czy potrafisz skutecznie uwodzić i jakim typem uwodzicielki jesteś.
Psychotest: Czy jesteś uwodzicielką? Sprawdź czy potrafisz skutecznie uwodzić i jakim typem uwodzicielki jesteś.
Rozwiąż prosty test i przekonaj się w jaki sposób uwodzisz mężczyzn oraz co jest w tobie pociągającego. Przekonasz się czy wolisz uwodzić mężczyzn długim i głębokim spojrzeniem w oczy, czy może wolisz koronkową bieliznę. Może po prostu jesteś nieśmiała i to jest w tobie pociągające?

W sklepie z bielizną oglądasz koronkowe pasy do pończoch. Twoja pierwsza myśl:

W sklepie z bielizną oglądasz koronkowe pasy do pończoch. Twoja pierwsza myśl:

Na imprezie nie udało ci się zwrócić na siebie uwagi faceta, który tak ci się podobał. Tłumaczysz sobie:

Kiedy w sklepie zastanawiasz się, jaki jogurt wybrać, zaczepia cię nastolatek, który mógłby być twoim synem. Kasuje cię wzrokiem i podpowiada: – Najlepszy jest malinowy. Niesamowite, on cię naprawdę podrywa! Myślisz:

Na przyjęciu u znajomych poznałaś superfaceta. Wymieniliście się nawet numerami telefonów. Co robisz?

Kiedy najlepiej wychodzą ci uwodzicielskie spojrzenia i zalotne uśmiechy?

Umówiłaś się do kina z przyjaciółką. Macie jeszcze wpaść do kawiarni. Tymczasem nowy stanik, w którym tak fajnie wyglądasz, wpija się potwornie w plecy. Co robisz?

Na imprezie w pracy wpada ci w oko nowy kolega. Niestety, superdziewczyny z działu PR już się koło niego kręcą. Próbujesz zwrócić jego uwagę:

Przyjaciółka żali się, że facet, z którym kilka razy się spotkała, przestał się odzywać. Radzisz jej:

Psychotest: Czy jesteś uwodzicielką? Sprawdź czy potrafisz skutecznie uwodzić i jakim typem uwodzicielki jesteś.

 1. You got: Pewna siebie jak cesarzowa

  Twoim atutem w relacjach z mężczyznami jest pewność siebie, dojrzałość emocjonalna i cierpliwość. Uwodzisz radością życia i ciepłem. Tym, że wiesz, czego chcesz i masz swój świat, do którego możesz (choć wcale nie musisz) wpuścić mężczyznę. Gdy spodoba ci się jakiś facet, przede wszystkim słuchasz go i obserwujesz. Nie tylko dlatego, by dać mu poczucie, że jest kimś interesującym. Ale też po to, by wiedzieć, co na niego najbardziej działa. Potem po mistrzowsku dawkujesz dystans, dotyk, podziw i kobiece kaprysy. No i on jest twój! Pogratuluj sobie, inne kobiety mogłyby sporo się od ciebie nauczyć!

 2. You got: Dziewczyna z sąsiedztwa

  Takt i naturalność - tym ujmujesz mężczyzn. Nic dziwnego, że czują się przy tobie bezpiecznie i swobodnie. To dobrze, ale... grozi ci dozgonne odgrywanie roli kumpeli i pocieszyciel ki strapionych. Jeśli chcesz, by faceci zobaczyli w tobie też atrakcyjną kobietę, zachowuj się jak kobieta! Spodnie i rozciągnięte bluzy noś wtedy, gdy jesteś sama w domu. Poza domem lub gdy masz gości, wkładaj sukienki, obcisłe bluzeczki. I nie zapominaj o szmince. Nawet jeśli uwielbiasz wbijać gwoździe, nie rób tego przy koledze. Poproś, żeby pomógł ci powiesić obraz. To sprawi, że poczuje się jak prawdziwy facet, który jest potrzebny kobiecie. Rzadko który się temu oprze. Zwłaszcza jeśli do tego zaserwujesz mu swoje poczucie humoru, optymizm i zaraźliwy śmiech.

 3. You got: Taka jestem nieśmiała

  Masz dużo dziewczęcego uroku i delikatności, która intryguje mężczyzn. Byłabyś doskonała w roli Zosi z „Pana Tadeusza": niewinnej, płochliwej i nieśmiałej ślicznotki, która potrafiła zauroczyć niejedno męskie serce. Tyle że 14 lat skończyłaś dawno temu. Zamiast więc pogrążać się w roli nieśmiałej panienki, która czeka, aż ktoś ją zauważy, zacznij wreszcie doceniać kobiece sztuczki. Na przyjęciu spojrzyj mu głęboko w oczy i uśmiechnij się zagadkowo. Jesteś na to zbyt nieśmiała? Przeczytaj książkę Philipa Zimbardo: „Nieśmiałość. Co to jest? Jak sobie z nią radzić?". To będzie pierwszy krok do odkrycia potęgi kobiecości.

 4. You got: Niedostępna księżniczka

  Jeśli jesteś piękna jak Catherine Denevue w „Piękności dnia”, twoja powściągliwość nęci i wabi. Zwłaszcza tych, którzy lubią kobiety trudne do zdobycia. Jeśli jednak jesteś nieco mniej urodziwa od francuskiej aktorki, twoja niedostępność skutecznie odstraszy facetów. Dlatego musisz wykorzystać inteligencję i emocjonalną dojrzałość. Na początek przeczytaj książkę Allana i Barbary Pease: „Mowa ciała w miłości” i… naucz się używać delikatnego dotyku, dyskretnego zmniejszania dystansu między waszymi ciałami i gry spojrzeń. Przetestuj swoje nowe umiejętności na facetach, na których ci nie zależy. Będziesz czuła się swobodniej, więc łatwiej wejdziesz w niezobowiązującą damsko-męską grę. Taki trening przyda ci się, kiedy spotkasz kogoś, kogo będziesz chciała uwieść na całe życie.

 5. You got: Seksbomba na łowach

  Mężczyźni nie mogą oderwać od ciebie wzroku, a kobiety zazdroszczą ci seksapilu. Znasz swoje atuty i nie wahasz się ich podkreślać. To świetnie, że czujesz się seksowna i jak Kalina Jędrusik możesz śpiewać: „Bo we mnie jest seks”. Ale nie dziw się, że mężczyźni, zauroczeni twoimi kobiecymi atrybutami, nie zauważają w tobie równie ponętnej duszy. A przecież masz nie tylko apetyczne ciało, ale też wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia i zaoferowania mężczyźnie. Tak, by zobaczył w tobie nie tylko kociaka na gorący romans, ale kobietę na całe życie. Może zacznij od zapięcia bluzki tuż nad biustem? Zamiast pochylać się tak, by było widać koronkowy stanik, patrz rozmówcy w oczy i powiedz, że wzruszyłaś się na filmie o ginących tygrysach. Pokaż, że oprócz seksu jest w tobie i dusza.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!