Test: Co widzą we mnie mężczyźni?
Test: Co widzą we mnie mężczyźni?
Spójrz na siebie okiem mężczyzny - wyniki poniższego testu wskażą na te cechy twojego charakteru, które powinnaś rozwijać, byś to ty była jedyną kobietą na świecie, jakiej pragnie twój M.

W twoim związku stroną dominującą:

W twoim związku stroną dominującą:

Najbardziej lubisz, kiedy mężczyzna:

Twój partner upiera się przy swoim stanowi­sku, chociaż ewidentnie nie ma racji, ty:

W trosce o swój wygląd zewnętrzny:

Rozmawiając z mężczyzną orientujesz się, że nie grzeszy on zbytnią inteligencją:

Szczerze - najczęstszym tematem twoich roz­mów z partnerem są:

W razie życiowych przeciwności oczekujesz od mężczyzny, że:

Wasza sypialnia to miejsce, w którym:

Kobiety, z którymi twój partner styka się na co dzień - koleżanka z pracy, sąsiadka, itp.:

Według ciebie troska o mężczyznę to przede wszystkim:

Test: Co widzą we mnie mężczyźni?

  1. You got: Jesteś osobą pełną wewnętrznego ciepła, masz wiele do zaoferowania swojemu mężczyź­nie.

    Do poczucia całkowitego szczęścia wystar­czy ci odrobina czułości i troski - i tego przede wszystkim oczekujesz. Jak się okazuje, nie zawsze otrzymujesz to, czego pragniesz. Mężczyźnie trud­no jest zrozumieć zmienność twoich nastrojów, często wydaje mu się, że to on jest przyczyną za­równo twojej radości, jak i smutku. Z tym drugim większość mężczyzn nie umie sobie radzić. Wtedy, gdy ty potrzebujesz jedynie pocieszenia, wsparcia, dobrego słowa - on czuje, że nie potrafi uczynić cię szczęśliwą i po prostu ucieka. Choć mężczyź­ni lgną do słabszych kobiet, przy których czuliby się wszechmocni, zazwyczaj unikają tych, które jawią im się jako zbyt słabe. Kobieca zmienność nastrojów jest czymś, czego mężczyzna nie może pojąć - będąc z nim, postaraj się nie okazywać mu swojego niezadowolenia, nie mów o swoich kłopo­tach, uśmiechaj się jak najczęściej. Zadbaj o siebie i w miarę możliwości bądź samodzielna. On nie może widzieć w tobie osoby bezradnej i zagubio­nej - wtedy otrzymasz od niego o wiele więcej niż się spodziewasz.

  2. You got: Wygląda na to, że całkiem nieźle radzisz sobie z płcią przeciwną!

    Nie narzekasz na brak powodzenia u mężczyzn, ponieważ dobrze wiesz, jak wyeksponować to, co w tobie najlepsze i najpięk­niejsze. A że trochę nimi manipulujesz - nic nie szkodzi. Dzięki temu możesz zachować swoje „ja”, zaspokoić własne potrzeby i jednocześnie dać męż­czyźnie poczuć, jak bardzo cenisz sobie jego dzia­łania i decyzje. Nie zaszkodzi, jeśli będziesz nieco bardziej tajemnicza i uwodzicielska - uważaj, by twój praktycyzm nie przysłaniał eteryczności wa­szego związku. Nawet największe uczucie i najpeł­niejsze zrozumienie potrzebuje czasem jakiegoś ożywienia. Spróbuj go niekiedy zaskoczyć jakąś miłą niespodzianką - z pewnością wiesz, co lubi najbardziej.

  3. You got: Należysz do kobiet ambitnych i pewnych siebie. Masz dalekosiężne plany i nic nie wskazu­je na to, byś miała je zaprzepaścić.

    Jesteś wytrwała w dążeniu do celu i zwykle osiągasz to, czego pra­gniesz. Płeć brzydką zniewalasz swym urokiem osobistym, nienaganną aparycją, o którą nie prze- stajesz zabiegać, inteligencją i poczuciem humoru - zniewalasz i... odstraszasz. Pociągasz niejednego mężczyznę i jednocześnie sama wytwarzasz dy­stans dzielący cię od większości z nich. Rzadko się zdarza, by mężczyzna na stałe wiązał się z kobietą, o której sądzi, że jest mądrzejsza od niego, lepsza w interesach, bardziej przedsiębiorcza, prężniej­sza ekonomicznie lub po prostu... zbyt atrakcyjna seksualnie. On pragnie dominacji, podziwu dla wszelkich jego działań, poczucia bycia potrzebnym i niezastąpionym, dlatego zwykle szuka istoty słab­szej, mniej wymagającej, a najchętniej takiej, która zawsze będzie mu ustępować i przytakiwać... Znaczące sukcesy w życiu osobistym zaczniesz odnosić dopiero wtedy, kiedy odnajdziesz możliwość kompromisu pomiędzy tymi swoimi zaletami, które cenisz i wykorzystujesz na co dzień a tym wszystkim, czego oczekuje od ciebie twój M - zrezygnuj nieco ze swojej dumy, postaraj się być bardziej przystępna, serdeczna, wyrozumiała, okaż mu więcej zaufania.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!