Odpowiedz szczerze na 10 pytań dotyczących tego co nosisz ze sobą w torebce, a my powiemy tobie jakim jesteś typem kobiety.

Spójrz na swoją ukochaną torbę – tę, którą nosisz najczęściej. Jak duża jest?

Spójrz na swoją ukochaną torbę – tę, którą nosisz najczęściej. Jak duża jest?

Jak wygląda Twoja ulubiona torba?

Jesteś w pracy. Nagle łapie cię ból głowy. Co robisz?

Piątkowe popołudnie. Okazuje się, że musisz zostać w pracy dłużej, a już jesteś umówiona ze znajomymi na kolację. Nie zdążysz wrócić do domu. Jaki jest twój plan?

Jest okropny, deszczowy dzień. Musisz wyjść z domu coś załatwić. Wiesz, że czeka cię spacer, i długie stanie w kolejce. Wyobraź sobie, że masz do wyboru: parasolkę, ciekawą książkę, rutinoscorbin. Możesz ze sobą wziąć tylko jedną rzecz. Na co postawisz?

Wymarzony prezent dla ciebie to:

Gdy przebywasz z dziećmi (swoimi albo cudzymi) i musisz zorganizować im czas, to:

Co zajmuje w Twojej torbie najwięcej miejsca?

Twoje wymarzone wakacje to:

Jaki mógłby być scenariusz Twojego najgorszego koszmaru?

Test: Co zawartość twojej torebki mówi o tobie.

  1. You got: PRAKTYCZNA I PRZEZORNA

    Masz przy sobie zawsze dużą i dosyć ciężką torbę, ale jej waga nie ma żadnego znaczenia, kiedy wyciągasz z niej wszystko, czego w danej chwili potrzebujesz. Twoje koleżanki nie raz już były cię wdzięczne, gdy ratowałaś je długopisem, zmywaczem do paznokci, igłą i nitką, nowymi rajstopami albo parasolką, a chłopak był pod wrażeniem na widok twojego osobistego, awaryjnego śrubokrętu. Jak tak dalej pójdzie, twoja torba przybrać monstrualne rozmiary! Uważaj, kilkukilogramowy pakunek nie jest ani wygodny, ani stylowy! Pozwól sobie czasem na drobne szaleństwo i wyjdź z domu jedynie z portfelem, komórką i błyszczykiem do ust. Nie myśl o tym, co innego mogłoby ci się przydać, bo jesteś kobietą a nie żółwiem, dźwigającym na placach cały dobytek!

  2. You got: ROMANTYCZNA SENTYMENTALISTKA

    Sentymentalistka czy bałaganiara? W Twojej torbie jest przysłowiowe mydło i powidło! Od ususzonych kwiatków, które wrzuciłaś tam latem, po zgniecione paragony ze sklepów, które odwiedziłaś zagranicą. Wtedy wydawało ci się, że rachunek z greckiego sklepu wyłowiony z torby w środku zimy będzie świetną pamiątką cudownych wakacji, ale… dlaczego masz takich pamiątek kilkadziesiąt?! I to w jednej torbie?! A wśród nich muszelki, kasztany, zdjęcia bliskich, maskotki, breloczki oraz puste papierki po cukierkach… To fajnie, że jesteś romantyczna i darzysz, sentymentem dla innych nic nieznaczące śmieci, ale kiedyś możesz utonąć w tym ogromie bałaganu! Raz na jakiś czas zrób w swojej ukochanej torbie porządki i z zimnym sercem wyrzuć niepotrzebne drobiazgi. Niekoniecznie do kosza – możesz specjalnie dla niech przygotować osobne pudełko i zaaranżować je na osobisty skarbiec.

  3. You got: HIPOCHONDRYCZKA

    Gdyby nie Twoja podręczna apteczka, prawdopodobnie niejedna koleżanka wydałaby na leki fortunę! Jesteś niezastąpiona, gdy pojawia się nagły ból gardła albo… okres. Matki znajomych Twojego dziecka wiedzą, że pod Twoją opieką maluchy zawsze są bezpieczne – dysponujesz zarówno wodą utlenioną, jak i plasterkami z postaciami z kreskówek. Uważaj, jeszcze chwila i zaczniesz roztaczać wokół siebie podejrzany, chemiczny zapach! Wyjmij zawartość torby i postaraj się nieco ją zmodernizować – zamiast tabletek na niestrawność czy biegunkę, włóż perfumy. Zamiast bandaża – apaszkę. Poczujesz się bardziej kobieco. A aptekę, w razie potrzeby, znajdziesz na każdym kroku!

Twoja Ocena