W jakim stopniu eksponujesz swą kobiecość? Czy jesteś bardziej uwodzicielką, czy kumplem w spódnicy? Może udział w naszej zabawie pozwoli dać Ci na to przynajmniej częściową odpowiedź.

Czy lubisz dominować w swoim otoczeniu?

Czy lubisz dominować w swoim otoczeniu?

Czy lubisz kokietować płeć odmienną?

Czy dużą wagę przywiązujesz do swego wyglądu?

Czy w obecności innych osób zachowujesz się naturalnie?

Ktoś Ci się podoba, ale nie przejawia inicjatywy, żeby się do Ciebie zbliżyć. Co robisz?

Czy łatwo się wzruszasz?

Jeśli popełnisz błąd, to:

Czy jesteś zazdrosna?

Test: Czy jesteś kobieca?

  1. You got: Potrafisz samodzielnie radzić sobie w życiu, i to nieraz lepiej od niejednego mężczyzny.

    Jesteś koleżeńska i mówią o Tobie „równa babka". Problem w tym, że za bardzo widzą w Tobie dobrego kompana, a za mało kobietę. Pragniesz być kochana, potrzebujesz stałych czułości, jednak Twój sposób bycia nie sprzyja temu. Twoja hermetyczność uczuciowa, nieuzasadniona obawa przed odrzuceniem, może ośmieszeniem, zbyt mocno krępuje Cię i ogranicza. Więcej odwagi!

  2. You got: Twoja postawa jest jak najbardziej naturalna.

    Możesz być znakomitą partnerką dla tego, kto doceni Twoją urodę, ciepło i uczucia. Potrafisz wysłuchać, zrozumieć i pocieszyć, dlatego wielu mężczyzn traktuje Cię jak siostrę lub przyjaciółkę. Umiesz być uwodzicielska i uległa, ale jeśli trzeba, również stanowcza. Twoim dużym atutem jest łatwość w dostosowywaniu się do różnych sytuacji.

  3. You got: Nie ma wątpliwości, jesteś stuprocentową Ewą!

    Umiesz podobać się i jesteś tego świadoma. Zdążyłaś już przywyknąć do tego, że robisz na płci odmiennej widoczne wrażenie. Potrafisz wykorzystać swój talent i dyplomację, aby bawić się nieraz z wielbicielami w kotka i myszkę. Mężczyźni zabawiają Cię dowcipami, Ty się z tego śmiejesz, a oni odczuwają satysfakcję ze swojego poczucia humoru i bystrości umysłu. Ale uważaj, bo może trafić kosa na kamień.

Twoja Ocena