Test: Czy jesteś sexy?
Test: Czy jesteś sexy?
Każda kobieta chciałaby wiedzieć, w jakim stopniu oddziałuje na płeć odmienną, czy koledzy z pracy widzą w niej tylko współpracownika, czy też obiekt seksu. Wiadomo, że powodzenie poprawia samopoczucie i o to powodzenie, podobanie się chodzi niemal każdej kobiecie.

1. Jak wspominasz swoją pierwszą miłość?

1.	Jak wspominasz swoją pierwszą miłość?

Co sądzisz o naturyzmie?

Koleżanka z lat szkolnych zaprosiła Cię na swoje urodziny, i wybrałaś się na nie sama. W jakim momencie czujesz się najlepiej?

Erotyka w strojach, mass-mediach i rozrywce to Twoim zdaniem:

Pewien mężczyzna bardzo Ci się podoba:

Będąc w kinie, widzisz całującą się obok parę:

Znajomy daje Ci wprost do zrozumienia, że Cię pożąda. Jest on Ci zupełnie obojętny, co odczuwasz?

Co sądzisz o nienoszeniu stanika?

Używanie przez mężczyznę siły w sytuacjach intymnych:

Co sądzisz o modzie mini?

Czy będąc na wczasach zgodziłabyś się przeżyć romans?

Pornografia to:

Test: Czy jesteś sexy?

  1. You got: Mogłabyś być nawet bardzo seksy, gdyby nie wrodzona nieśmiałość i kompleksy.

    Na Twojej osobowości ciążą nakazy i zakazy wpajane przez rodziców, Kościół i szkołę. Jeżeli potrafisz otrząsnąć się z tych obciążeń I zahamowań, wówczas Twoje zachowanie stanie się bardziej naturalne. Łatwiej znajdziesz właściwego partnera, staniesz się bardziej tolerancyjna dla siebie i innych.

  2. You got: Masz w sobie dużo sexapealu.

    Mężczyźni lubią przebywać w Twoim towarzystwie. Nie obnosisz się ze swoją kobiecością, nie stosujesz wyrafinowanych sposobów zachowań w celu zdobycia powodzenia. Jesteś daleka od pruderii, ale uważasz, że wszystko w swoim czasie i miejscu. Sama lubisz decydować, kiedy możesz „mieć ochotę na chwileczkę zapomnienia". Seks nie przesłania Ci trwałych wartości i roli kobiety w życiu rodzinnym. Potrafisz wysłuchać, zrozumieć, pocieszyć i za to Cię uwielbiają.

  3. You got: Jesteś bardzo seksy!Potrafisz robić na mężczyznach -szczególnie kiedy chcesz - piorunujące wrażenie.

    Jedne kobiety Ci tego zazdroszczą, drugie się gorszą, ale to drugie spowodowane jest głównie zawiścią. Potrafisz partnerów wodzić za nos i owijać wokół palca. W Twoim sposobie bycia kryte się też zagrożenia. Mianowicie, czas szybko przemija, a Ty, zafascynowana powodzeniem, możesz skosztować tylko namiastki uczuć. Może się okazać, że jest już późno na przeżycie prawdziwej miłości z jednym partnerem i na szczęście rodzinne. Wykorzystuj więc swoje atuty rozsądnie.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!