Test: Czy kocham zbyt mocno? Czy związek ma sens?
Odpowiedz na poniższe pytania, a poznasz natężenie swojego uczucia. Dowiesz się, czy nie kochasz go „zbyt mocno” i czy dajesz mu wystarczająco wiele powodów do tego, by czuł się kochany. A czy ty czujesz się dobrze w swoim związku? Możliwe, że pragniesz czegoś innego ponad to, co ofiarowuje ci twój wybranek... Jeśli w chwili obecnej nie jesteś z nikim związana, wyobraź sobie, że jeszcze trwa twój ostatni związek - może dowiesz się, co przyczyniło się do jego rozpadu. Wyciągnij wnioski!

Z mężczyzną, z którym obecnie jesteś:

Z mężczyzną, z którym obecnie jesteś:

Zauważyłaś, że twój mężczyzna czasem jest obojętny, zachowuje się zupełnie tak, jakby się od ciebie oddalał:

On ostatnimi czasy wraca później niż zwykle, ty:

Od kiedy jesteś zakochana:

Z miłości do niego:

Gdyby pewnego dnia okazało się, że nie jesteś w jego życiu jedyną kobietą:

Uważasz, że powinnaś spędzać z nim:

Kiedy nie ma go w domu, ty:

Jeżeli on przez jakąś nieostrożność sprawia, że czujesz się zraniona, ty:

Chciałabyś, by kochał cię:

Test: Czy kocham zbyt mocno? Czy związek ma sens?

  1. You got: Mężczyzna, z którym jesteś, najwidoczniej nie potrafi dać ci tego, czego od niego oczekujesz.

    Ty najwidoczniej także nie dajesz mu tego, czego on potrzebuje. Sama wiesz najlepiej, że coś jest mię­dzy wami nie tak, jak być powinno. Wasz związek cię nie satysfakcjonuje, czasem także nudzi. W grę wchodzi tu raczej przyzwyczajenie, a nie wzajemna fascynacja. Nie przestajesz się oglądać za innymi. Znajdź chwilę czasu, by spokojnie przeanalizować wszystkie plusy i minusy waszego bycia razem. Je­śli nie jest za późno, podejmij wraz z partnerem wspólną próbę naprawienia związku - gdyby oka­zała się nieudana - rozstanie będzie najlepszym rozwiązaniem. Trudno jest zmusić się do uczucia, kiedy pełna uniesień romantyczna przygoda jest już tylko wspomnieniem, a was obojga przygniata zwykła, szara codzienność. Możliwe, że potrzebu­jesz silniejszych doznań - jeśli twój obecny partner nie jest w stanie ci ich zapewnić - pozbądź się za­hamowań i wyjdź naprzeciw prawdziwej miłości!

  2. You got: Zakładając, że on kocha cię taką miłością, jak ty jego - wszystko wskazuje na to, że macie szansę na szczęśliwy i długotrwały związek.

    Jesteś osobą wyrozumiałą, potrafisz wybaczyć swojemu mężczyźnie jego niedoskonałości i z pewnością docenisz we wszystkim, co robi dobrze. Wiesz, jak ważne jest wzajemne zaufanie i zrozumienie potrzeb, które często bywają odmienne. Szanujesz indywidualność swojego partnera i nie narzucasz mu swoich przekonań. A jeśli chodzi o drobne sprzeczki - bez nich związek nie może istnieć! Postaraj się bardziej okazywać swoje uczucie, bądź czasem zmysłowa i romantyczna - daj się ponieść swojej miłości, a oboje na tym skorzystacie!

  3. You got: Wskazówka barometru twoich uczuć osią­ga możliwie najwyższe położenie.

    Z miłości mogłabyś zabić. Dla niego gotowa jesteś poświęcić wszystko: rodzinę, przyjaciół, majątek. Czasem zapewne zastanawiasz się, dlaczego pomimo tak wielkiego i pięknego uczucia chwilami bywasz nieszczęśliwa, choć tak bardzo się starasz o swego partnera, bo­isz się, ze cię opuści. Często rezygnujesz ze swoich pragnień, żeby tylko zaspokoić jego potrzeby. Ani zazdrość, ani nadopiekuńczość nie wyjdą na dobre dla twojego związku - mężczyzna może poczuć się osaczony i zacznie szukać sposobu, aby się od ciebie uwolnić. Daj mu więcej swobody, nie ograniczaj jego wolności, której tak bardzo potrzebuje. Niech ma przynajmniej pozorne poczucie niezależności, a ty i tak będziesz wiedziała swoje, że należy on tyl­ko do ciebie. Nie ma nic złego w nieustającej na­miętności pod warunkiem, że fascynuje ona dwie osoby jednakowo - może przystopujesz nieco, by dłuzej smakować ten nektar?

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!