Test: Czy masz swój styl?
Test: Czy masz swój styl?
Mimo stale zmieniających się trendów w modzie, coraz więcej kobiet stara się zachować własny styl, uwzględniający ich upodobania i typ urody. Poprzez ubiór i sposób zachowania się chcą zamanifestować własną Indywidualność i pomysłowość. Jeśli chcesz przekonać się, czy masz swój styl, czy tylko naśladujesz modę, zapraszamy do udziału w naszym psychoteście.

1. Co sądzisz o najnowszych trendach w modzie?

1.  Co sądzisz o najnowszych trendach w modzie?

2. Na ile - Twoim zdaniem - prawdziwe jest powiedzenie: „Nie mam co na siebie włożyć”?

3. Nieoczekiwanie wylosowałaś zaproszenie na bal u Prezydenta. Jak się ubierzesz?

4. Gdybyś miała możliwość ubierania się według własnego gustu, to:

5. Wybierasz się do przyjaciółki na przyjęcie urodzinowe. Jaki prezent jej kupisz?

6. W pracy lub u znajomych starasz się zachowywać:

7. W luźnej rozmowie towarzyskiej:

Jakiego psa chciałabyś mieć w domu?

Test: Czy masz swój styl?

  1. You got: Nie dopracowałaś się własnego stylu.

     Wolisz stosować sprawdzone wzorce niż eksperymentować na własną rękę. Uważasz, że w niektórych modnych kreacjach czułabyś się nieswojo. Ponadto jesteś zdania, że codzienne obowiązki nie pozwalają Ci w większym stopniu zajmować się modą i swoją osobą. To tylko część prawdy. Wykaż więcej troski, odwagi i zdecydowania odnośnie do swojego wyglądu. Zamiast tylko naśladować modę, zacznij ją współtworzyć!

  2. You got: Nie jesteś ślepą naśladowczynią mody, lecz bierzesz z niej tylko to, co przysparza Ci szyku lub wytworności.

    Częściej lepiej czujesz się w tradycyjnym niż w awangardowym ubiorze. Styl, w jakim się ubierasz, jest charakterystyczny i czujesz się w nim dobrze.

  3. You got: ccc

    Nieobce są Ci najnowsze tendencje w modzie, i to zarówno w sposobie ubierania się, jak i w najbardziej modnych odzywkach. Doskonale nadajesz się do lansowania mody. Swoją ekstrawagancją jedne kobiety zaskakujesz i bulwersujesz, a inne biorą z Ciebie przykład. Jesteś kobietą z klasą!

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!