Test psychologiczny: Co o tobie myślą mężczyźni?
Test psychologiczny: Co o tobie myślą mężczyźni?
Czy zdarzyło się tobie zastanawiać nad tym w jaki sposób jesteś odbierana przez mężczyzn? Rozwiąż prosty test i dowiedz się czy przez mężczyzn jesteś postrzegana jako kokietka, chłodna suka, femme fatale, a może jako niedostępna zakonnica?

Mężczyzna, którego dopiero co poznałaś, dzwoni do ciebie w nocy i prosi o pomoc. Co robisz?

Mężczyzna, którego dopiero co poznałaś, dzwoni do ciebie w nocy i prosi o pomoc. Co robisz?

Jesteś z nim na pierwszej randce. Za co zapłacisz?

Na co pozwalasz mężczyźnie na pierwszej randce?

Jak spędzasz poranek podczas weekendu?

Jak się ubierasz na co dzień?

Jak reagujesz, gdy spotykasz kogoś, kto ci się podoba?

Jaką jesteś kucharką?

Podczas rozmowy z mężczyzną...

Po ilu spotkaniach uważasz, że to związek?

Test psychologiczny: Co o tobie myślą mężczyźni?

 1. You got: Panowie cię uwielbiają.

  Jesteś bardzo kobieca, zmysłowa, a do tego skromna i miła. Nic dziwnego, że zawsze masz kogoś koło siebie, a mężczyźni mówią o tobie w samych superlatywach. Pozwalasz się rozpieszczać, ale kiedy trzeba, stajesz się wsparciem dla mężczyzny. Pamiętaj jedynie, aby być bardziej niezależną i w związku nie zdawać się całkowicie na partnera. Twoje pasje, życie zawodowe i grono znajomych też powinny znaleźć miejsce w twoim życiu.

 2. You got: Kobieta kumpel – tak cię odbierają twoi znajomi, a także poznani mężczyźni. Można z tobą kraść jabłka w sadzie, rozmawiać o piłce nożnej czy siedzieć do rana przy ognisku.

  Niewiele osób dostrzega, że pod tą kumplowską powierzchownością i zachowaniem jesteś wrażliwą, czułą kobietą, która ma duży potencjał miłości i świetnie gotuje. Jesteś wspaniałą towarzyszką życia, cóż z tego jednak, kiedy mężczyźni na obiekt swoich adoracji wybierają twoje koleżanki. Postaraj się być bardziej tajemnicza, zalotna i dziewczęca, a zobaczysz, że przyciągniesz wielu interesujących i wartościowych panów.

 3. You got: Inni odbierają cię jako kobietę z klasą.

  Zawsze elegancka, zadbana, ale też nieco chłodna i zdystansowana. Mężczyźni widza w Tobie osobę dobrze zorganizowaną, której jednak brak spontaniczności w związku. Pozwól sobie na więcej luzu, bo życie perfekcjonistki jest dość stresujące i często, niestety, samotne. Spróbuj dać szansę nowo poznanemu mężczyźnie (a może temu, którego znasz od dawna) i dostrzec w nim coś więcej niż tylko krzywo zawiązany krawat.

 4. You got: Niezależna, a jednocześnie kokietka.

  Dla mężczyzn, to mieszanka zabójcza. Nic dziwnego, że ustawiają do ciebie w kolejce. Twoją wadą jest jednak niezdecydowanie i chwytanie wielu srok za ogon. To powoduje, że dużo w twoim życiu zamieszania i niestałości. Pamiętaj: to nie służy budowaniu wartościowych, stabilnych relacji. Jesteś atrakcyjna, ale jeśli będziesz skakała z kwiatka na kwiatek, możesz w rezultacie zostać sama. A tego na pewno byś nie zniosła.

 5. You got: Jesteś bardzo pewna swojej kobiecości. Robisz zawsze to, co chcesz, i nie stawiasz sobie żadnych ograniczeń. Uwielbiasz, gdy mężczyźni podziwiają cię i adorują.

  Jeśli ktoś naprawdę ci się spodoba, możesz znaleźć się z nim w łóżku już na pierwszej randce. Niestety, z tego powodu mężczyźni widzą w tobie kobietę jedynie na krótką przygodę. Panowie są zdobywcami i to oni chcą o wszystkim decydować, także o tym, jak się rozwinie znajomość z tobą. Nie spiesz się więc i pozwól mu poczuć się dobrze w jego roli.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!