Test psychologiczny: Czy dopada cię jesienna depresja?
Test psychologiczny: Czy dopada cię jesienna depresja?
Na zewnątrz zimno, ciemno i ponuro. Dla niektórych to zwyczajne oznaki jesieni, dla innych powód fatalnego samopoczucia. Jak jest z tobą? Sprawdź, czy w pracy dopada cię jesienna depresja.

Jesień w pełni, a ty zaczynasz czuć się dziwnie. Znajomy mówi ci, że to na pewno depresja z powodu pory roku. Co robisz?

Jesień w pełni, a ty zaczynasz czuć się dziwnie. Znajomy mówi ci, że to na pewno depresja z powodu pory roku. Co robisz?

Gdy szef daje ci do wykonania pewien projekt...

Budzisz się wcześnie rano, za oknem widzisz ciemność. Jak reagujesz?

Siedzisz w pracy, za oknem zaczyna zapadać zmrok, a ty czujesz narastający smutek. Co robisz?

Koleżanka mówi ci, że fatalnie się czuje i podejrzewa, że to wina jesiemej depresji. Co myślisz?

Kiedy dni zaczyiają być krótsze...

Spędzasz kolejny jesienny dzień w pracy. Gdy nasz wiele rzeczy da zrobienia na raz...

Koleżanka mówi, że jej na przygnębienie pomaga oglądanie zdjęć z pięknych zakątków świata. Co o tym sądzisz?

Szef organizuje konkurs na najlepszy projekt, zgłosić może się każdy chętny, a nagrodą jest weekendowy wyjazd do SPA. Co robisz?

Znajomi z pracy pastaaawiają zrobić weekendową imprezę, żebyście mogli lepiej się poznać. Kiedy dostajesz zaproszenie...

Test psychologiczny: Czy dopada cię jesienna depresja?

  1. You got: Czujesz narastające przygnębienie, irytację, Nie masz ochoty na nic.

    Niestety zamiast walczyć z tym uczuciem, nie robisz nic. Uważaj, do wiosny zostało jeszcze trochę czasu i jeśli dalej będziesz tkwić w tym  stanie, jesienna depresja może przerodzić się w całoroczna Poplotkuj| ze współpracownikami, wyjdź na spacer,  obejrzyj śmieszny film To naprawdę poprawia humor

  2. You got: Jesień potraf dać ci w koić. Czasem czujesz się gorzej, częściej łapiesz na tym, że melancholijnie patrzysz w przestrzeń lub zamyślasz nad ne wiadomo czym.

    Nie poddajesz się jednak temu uczuciu Wręcz przeciwnie, próbujesz różnych rzeczy, żeby poprawić sobie humor - oglądasz zdjęcia z wakacji, czytasz porady w Internecie, kupujesz witaminy Dzięki temu nie popadasz głębiej w fatalny nastrój. Tak trzymaj i oby do wiosny

  3. You got: Kiedy o tej porze raku wszyscy w pracy mówią o jesiennej depresji, ty nie wiesz co chodzi.

    Nawet wtedy gdy na zewnątrz jest mokro I zimno, ty i tak czujesz się dotrze, nie przeszkadzają ci długie wieczory, nie musisz oglądać żadnych widoczków, żeby poprawić sobie humor Co więcej, nie tracisz też energii i zapału do pracy. Bez problemu wykonujesz swoje obowiązki i świetnie sobie radzisz z nowymi wyzwaniami. Tylko pozazdrościć.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!