Test psychologiczny na samoakceptację - sprawdź czy akceptujesz siebie
Samoakceptacja jest bardzo ważna w naszym życiu, ponieważ jej brak może tworzyć wiele niepotrzebnych nikomu. problemów. Brak samoakceptacji może mieć wpływ na naszą osobowość oraz na to jak jesteśmy postrzegani przez innych. Rozwiąż prosty test psychologiczny i przekonaj się czy nie masz problemów z samoakceptacją.

Jak zachowujesz się kiedy poznajesz nowych ludzi?

Jak zachowujesz się kiedy poznajesz nowych ludzi?

W jaki sposób dobierasz garderobę?

Czy często wykonujesz makijaż?

Czy występy przed większym audytorium Cię stresują?

Czy w trakcie zażartych dyskusji zawsze bronisz swojego zdania?

W jaki sposób budujesz swoją samoocenę?

Jak zachowujesz się kiedy masz podjąć trudną decyzję?

Jak zachowałabyś się, gdybyś otrzymała w prezencie karnet na możliwość bezpłatnego przeprowadzenia 3 zabiegów chirurgicznych?

Test psychologiczny na samoakceptację - sprawdź czy akceptujesz siebie

  1. You got: Należysz do ludzi otwartych i pewnych siebie. Nie ma dla ciebie zadań niewykonalnych.

    Lubisz czuć się atrakcyjna i dostrzegana. Brniesz do przodu, mimo przeciwności losu. Zawsze twardo obstajesz przy swoim i w pełni sobie ufasz. Jesteś przez to postrzegana jako osoba narcystyczna, która lubi siebie aż do przesady i wiele działań podejmuje tylko na pokaz. Nie interesuje cię zdanie innych. Czy konstruktywna krytyka rzeczywiście nie jest ci potrzebna?

  2. You got: Raczej akceptujesz siebie. Wszystko zależy od twojego samopoczucia.

    Czasem brakuje ci siły przebicia i konsekwencji, innym razem posiadasz jej aż nadto. Lubisz wyglądać „ładnie”, ale niekoniecznie wyzywająco. Potrafisz radzić sobie ze stresem. Obraz swojej osoby budujesz na podstawie własnych opinii, ale liczysz się również ze zdaniem innych, dzięki czemu nie „obrastasz w piórka”. Więcej wiary w siebie!

  3. You got: Jesteś osobą zamkniętą w sobie i nieufną. Boisz się ludzi i masz mnóstwo kompleksów. Nie dbasz o swój wygląd.

    Nie potrafisz również zapanować nad stresem. Nie doceniasz siebie zupełnie i każde słowo z zewnątrz na twój temat traktujesz jako wyrocznię. Taka postawa z akceptacją nie ma nic wspólnego! Na pewno jednak ukrywasz w sobie jeszcze wiele nieodkrytych pokładów energii. Musisz ich tylko dokładnie poszukać. Zacznij stopniową przemianę. Postaw na aktywność fizyczną. Zmień dietę. Odwiedź kosmetyczkę. Kup sobie coś ładnego i koniecznie wyjdź z domu!

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!