Test: Sprawdź czy jestes kreatywny/a. Czy jesteś twórczy?
Test: Sprawdź czy jestes kreatywny/a. Czy jesteś twórczy?
Rozwiąż ten psychotest i sprawdź, jaka jest dla ciebie najlepsza forma relaksu. Odpowiedz na 13 pytań, a dowiesz się, czy jesteś typem człowieka kreatywnego

1. Ludzie najbardziej cenią w tobie:

1. Ludzie najbardziej cenią w tobie:

2. Jako dziecko zawsze chciałeś być:

3. Gdybyś mógł, na jeden dzień wcieliłbyś się w:

4. Najczęściej robisz zdjęcia:

5. Na bezludnej wyspie nie mógłbyś się obejść bez:

6. Kiedy jesteś nad morzem, najbardziej lubisz:

7. Gdy szukasz inspiracji:

8. Najlepiej wypoczywasz;

9. W kuchni najpewniej czujesz się:

10. W szkole, na lekcjach języka polskiego, największe trudności sprawiało ci:

11. Najwyżej cenisz sztukę epoki:

12. Twój strój zazwyczaj jest:

13. O Kiedy najczęściej się wzruszasz?

Test: Sprawdź czy jestes kreatywny/a. Czy jesteś twórczy?

 1. You got: CZŁOWIEK CZYNU

  Rzadko ulegasz silnym wzruszeniom. Jesteś osobą twardo stąpającą po ziemi; w życiu codziennym cenisz sobie proste rozwiązania. Poetyckie rozważania i kontemplowanie muzyki klasycznej raczej cię nudzą. O niebo lepiej bawisz się, oglądając film akcji lub uprawiając sporty. Wiesz, czego chcesz, jesteś stanowczy i konkretny, dlatego twoi przyjaciele zawsze mogą na tobie polegać.

 2. You got: KONESER

  Cenisz sobie komfort i wygodę. Sztuka nie jest ci zupełnie obca, jednak nie potrafiłbyś podporządkować jej całego swojego życia. Masz słabość do pięknych przedmiotów, jednak lepiej czujesz się w roli ich posiadacza niż twórcy. Lubisz uczestniczyć w życiu kulturalnym, zdarza ci się pójść do teatru i kina, zwłaszcza gdy grają coś efektownego. Starasz się nie analizować otaczającego cię świata, zbyt cenne jest dla ciebie beztroskie życie.

 3. You got: KREACJA TO TWÓJ ŻYWIOŁ

   Ciągła potrzeba tworzenia jest motorem większości twoich działań. Drzemią w tobie niezgłębione pokłady energii i wrażliwości. Nie przeszkadza ci, kiedy ludzie koncentrują się na twojej osobie, bo jest to doskonała okazja do wyrażenia swoich poglądów. Inspiracje czerpiesz z natury, ale dostarczają ci ich także złożone relacje z innymi ludźmi. Zachwycasz się dziełami wielkich twórców, a jednocześnie marzysz, by i ciebie kiedyś podziwiano tak jak ich.

 4. You got: WRAŻLIWI EC

  Tworzenie to dla ciebie całe życie. Co prawda czasem próbujesz tworzyć, ale zdecydowanie pewniej czujesz się w roli odbiorcy. Starasz się ciągle doskonalić, nie ma dla ciebie błahych zadań, każde musisz wykonać perfekcyjnie. Ten rodzaj aktywności daje ci wielką satysfakcję. Jesteś osobą niezwykle wrażliwą, dlatego kiedy znajdujesz się w centrum uwagi, czujesz się skrępowany. Wolisz stać z boku i podziwiać talenty innych.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!