Recenzja filmu: Kac Vegas III (2013) - Gdzie obejrzeć cały film online za darmo z lektorem?
Recenzja filmu: Kac Vegas III (2013) - Gdzie obejrzeć cały film online za darmo z lektorem?
Po bibie w Bangkoku Alan (Zach Galifianakis) popada w szaleństwo. Kupuje żyrafę, żeby karmić ją z domku na drzewie. Spełnia wszystkie swoje chore zachcianki, trwoniąc rodzinny majątek. Ale od czego są przyjaciele. Stu (Ed Helms), Phil (Bradley Cooper) i Doug (Justin Bartha) zabierają go do ośrodka New Horizons (sic!), żeby przywrócić go do pionu. Podróż jest długa i niebezpieczna. Nieświęta ekipa znów wpada tarapaty, ale najgorzej ma widz, który musi ich peregrynacje oglądać.

Recenzja Filmu: Kac Vegas III (2013)

Powiedzmy to bez ogródek: już druga część trąciła myszką jako staroświecka pochwała samczej przyjaźni, ale "Kac Vegas 3" przelewa czarę goryczy, zniżając się do poziomu konwencjonalnego kumpelskiego sensacyjniaka, nużącego wtórnymi pościgami i wysilonymi dowcipami.

Zmieniła się formuła. Ojciec serii Todd Phillips uznał, że nie można powielać w nieskończoność starego schematu, dlatego nie ma wieczoru kawalerskiego i nie ma kaca. Założenie słuszne, tyle że reżyserowi nie udało się znaleźć pomysłu na ożywienie fabuły. Są próby (nieudane) podkręcenia akcji w meksykańskiej Tijuanie, jest sentymentalny powrót do Las Vegas, są mrugnięcia okiem do widza. Są gejowskie żarty. Ale więcej w tym wszystkim asekuranckiego wskrzeszania "czadowych" dowcipów z poprzednich części, bowiem brakuje okazji do śmiechu.

O schyłkowym nastroju trójki świadczy choćby to, że bohaterowie wydorośleli. Jest co prawda niezrównoważony Alan oraz naćpany Pan Chow (Ken Jeong), przejmujący w tej edycji pałeczkę pierwszoligowego świra, ale pozostałym brakuje tylko aureoli nad głowami, tacy są grzeczni i poprawni. Całość można sklasyfikować jako kumpelską komedię romantyczną, a to ostatnia rzecz, jakiej można spodziewać się po finale "Kac Vegas". Na szczęście to już koniec.

Gdzie obejrzec film: Kac Vegas III (2013)

Film dostępny tylko za pośrednictwem płatnych platform VOD.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!