Sennik: Gwiazdy, celebryci
W pewnym .sensie jest to pamiętne wydarzenie. W rym śnie stykasz się ze sławnymi i bogatymi. Może to być spotkanie sław, na którym brylujesz. Albo bardziej gorąca, intymna randka z twoją ulubioną gwiazdą. Scenariusz snu może być skromny zapraszasz, Madonnę na mecz piłki nożnej swojego syna, a ona przychodzi i przynosi przekąski albo dziwaczny przemierzasz, kraj na motorze, siedząc za plecami Jona Bon Jovi). Najważniejsza jest obecność kogoś prosto z okładki czasopisma People.

Interpretacja:  Sny o gwiazdach to sny o mitycznych ideałach. Przyjrzyj się cechom osobowości gwiazdy z twojego snu - czy jest to ktoś czarujący? Zabawny?  dobrym sercu? Niezwykle seksowny? Następnie zastanów się. jak zachowywałeś się w towarzystwie tej osoby? Cz.y dzięki jej obecności wzrosła twoja pozycja? Czy przez bliskość udzielił ci się jej urok, dowcip lub seksapil? Być może twój nieświadomy umysł zwraca uwagę na głód sławy. Często też. cechy przypisywane gwieździe - nawet jeśli nie odpowiadają rzeczywistości to cechy, które sam chciałbyś posiadać. Ustal, jakie znaczenie ma dla ciebie ta gwiazda, a rozszyfrujesz wiele elementów swojej sennej wizji.

Jak zinterpretowałby go Jung  Zgodnie z jungowską interpretacją snów,  sławni ludzie pojawiający się w snach często uosabiają cechy do jakich aspirujemy lub cechy naszej osobowości, których jeszcze .sobie nie uświadomiliśmy. W ten sposób gwiazda ze snu może odnosić się do twojego archetypu Cienia lub wyrażać pewne .aspekty Persony.

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!