We śnie chodzisz po domu i trafiasz do kuchni. Jest w niej ciepło, a przyjemny zapach sugeruje, że przygotowywany jest w niej pyszny posiłek. Czasem kuchnia jest pusta, a w szafkach nie ma nic prócz kurzu.

Dom to bardzo osobisty, bezpośredni symbol senny, który przywołuje wspomnienia o konkretnym okresie żyda osoby, choć może też być metaforą życia jako takiego. Szczególne pokoje i ich funkcje często odzwierciedlają aspekty osobowości śniącego. Kuchnia ma duże znaczenie emocjonalne, jako centralny punkt domu współczesnej rodziny, miejsce gdzie przygotowuje się i często spożywa posiłki. Przyjrzyj się, jak wygląda kuchnia z twojego snu: ma przyjemny, domowy charakter, czy jest pusta i surowa? To może być wskazówką, co twój umysł ..pichci: w danym momencie i czy nie czujesz emocjonalnego głodu w stosunku do bliskich ci osób.

Doin jest metaforą Jaźni. We śnie poznajesz aspekty Jaźni, które wcześniej tłumiłeś lub ukrywałeś. Według jungowskiej analizy snów, to właśnie w kuchni przygotowujemy, a potem trawimy jedzenie. Obrazy kuchni i gotowania mogą wskazywać na to, że próbujesz przetworzyć informacje, zebrane za pomocą zmysłów.

Twoja Ocena