W tym śnie bliska ci osoba przybywa do ciebie z wizytą zza grobu. Uczucia, jakie budzi ta postać mogą wahać się od radości z nutką nostalgii z powodu ponownego spotkania, po przejmujący smutek, wywołany paraliżującym poczuciem straty.

Możesz poruszać z postacią ze snu temat}' codzienne lub głębokie. Albo przekaz będzie odbywał się tylko w jedną stronę: osoba z twojego snu przekaże ci wiadomość, nie słysząc twojej odpowiedzi.

Interpretacja snu:  Aż korci, żeby uznać ten sen za prawdziwą, proroczą wizję ze świata duchów. Faktem jest, że tylko ty możesz potwierdzić autentyczność sennego marzenia. Jednak często nieżyjąca postać ze snu symbolizuje aspekt twojej osobowości, który był zaniedbywany lub tłumiony i wreszcie wychodzi na światło dzienne. Twój nieświadomy umysł wybrał akurat tę osobę do przekazania ci wiadomości. Sny o śmierci zwykle są sygnałem transformacji i etapu przejściowego - rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu lub przejścia do kolejnej jego fazy.

Jak interpretowałby sen Jung:Jung także był zdania, że sny o śmierci rzadko poddają się dosłownej interpretacji. Według Junga śmierć ze snu symbolizowała głęboką zmianę życiową albo znaczącą zmianę w czyimś sposobie myślenia/zachowania, Ponadto charakter śmierci we śnie podpowiada jak trudny lub bolesny był proces zmiany dla Śniącego. Jeśli z jakiegoś powodu ważna jest płeć osoby zmarłej, być może uwagi domaga się twoja nieświadoma męska (Animus) lub żeńska (Aninia) energia

Twoja OcenaFacebook Conversations