W tym śnie jesteś świadkiem historycznego wydarzenia, Przeniosłeś się w czasie do przeszłości, żeby na własne oczy zobaczyć przełomowe wydarzenie - sforsowanie rzeki Delaware przez Waszyngtona albo upadek Muru Br lińskiego? Może odbywasz kameralne spotkanie z postacią światowego formatu - pijesz herbatkę z Churchillem albo doradzasz Kleopatrze w sercowych sprawach. Najważniejsze jest to, że masz randkę z przeznaczeniem.

Interpretacja snu: postaci historyczne

Kiedy śnisz o postaciach historycznych, nadajesz swoim ideałom ludzką formę. Pierwszym krokiem na drodze do rozszyfrowania tego snu jest ustalenie, jakie znaczenie ma dla ciebie historyczna postać — czy uosabia szlachetność? Wizję? Zachowanie klasy w stresującej sytuacji? Płomiennego, nieugiętego ducha? Często cechy, które podziwiasz najbardziej u tej postaci to cechy, jakie sam chciałbyś mieć lub takie, które kryjesz. w swoim wnętrzu, ale jeszcze ich sobie nie uświadomiłeś. .Postaci historyczne często przedstawiają uczucia z przeszłości, z którymi musisz się pogodzić.

Słynne osoby pojawiające się w snach często uosabiają cechy, do jakich aspirujesz, albo te cechy twojej własnej osobowości, których sobie jeszcze nie uświadomiłeś. W ten sposób postać ze snu może korespondować z twoim archetypem Cienia albo przedstawiać sobą określone aspekty twojej Persony.

Twoja Ocena