Śni ci się, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia. Na przykład, wylewasz wodę z dziurawej łodzi pękniętą filiżanką albo wspinasz się po wciąż rosnącym murze, czy bierzesz udział w biegu z przeszkodami, które mnożą się po drodze. Co wspólnego mają ze sobą wszystkie te obrazy? Scenariusze pisane przez twój śniący umysł są z założenia niewykonalne, a ponadto im bardziej się starasz, tym mniej osiągalny wydaje się sukces.

Interpretacja snu

Ten sen pozwala ci wyrazić frustrację. W prawdziwym życiu prawdopodobne czujesz się zaplątany w jakąś beznadziejną sytuację - zbiurokratyzowaną posadę, związek uczuciowy bez przyszłości albo rodzinę o nadwątlonych relacjach emocjonalnych. Pomyśl przez chwilę, jak cennym darem od twojego nieświadomego umysłu jest ten sen. Wysyła ci informację, żebyś przestał uderzać głową w mur i zmienił podejście. To oczywiste, że twoje dotychczasowe podejście do tego problemu jest nieskuteczne.

Sny zabarwione frustracją czasem sygnalizują emocjonalne zaburzenia albo konflikt w obrębie psyche — pomiędzy umysłem świadomym i nieświadomym albo pomiędzy takimi przeciwstawnymi siłami wewnętrznymi, jak męska i żeńska lub agresja i bierność.

Twoja Ocena