Niezgodna (Divergent) 2014 - cały film online za darmo z lektorem
Niezgodna (Divergent) 2014 - cały film online za darmo z lektorem
W odgrodzonych pozostałościach powojennego Chicago za 100 lat społeczeństwo zostało podzielone na pięć frakcji – grup ludzi uporządkowanych według podstawowej, definiującej cechy. The Amity to szczęśliwi, hipisowscy rolnicy, którzy ubierają się w odcieniach sorbetu. Prawi kierują systemem sądowniczym i cenią sobie prawdę we wszystkim innym.

Opis Filmu: Niezgodna (Divergent) 2014

 Erudyci to poważnie myślący uczeni, którzy noszą konserwatywne, ciemnoniebieskie ubrania. Altruiści są znani ze swojej bezinteresowności i skromności. A przekłuci i wytatuowani Nieustraszeni to dzielni żołnierze, którzy chronią miasto przed… kto wie czym? Bez względu na to, jakie postrzegane jest zagrożenie, wymaga ono od nich biegania, krzyczenia i uprawiania parkour, gdziekolwiek się znajdują.

Beatrice Prior, grana przez Woodleya, jest członkiem Altruizmu wraz ze swoim bratem Calebem ( Ansel Elgort ) i rodzicami ( Ashley Judd i Tony Goldwyn ). Ubierają się w szare kolory, jedzą skromnie i wolno im ukradkiem zerknąć w lustro tylko raz na trzy miesiące, kiedy nadejdzie pora na strzyżenie. Zasadniczo nie są zabawne, a Beatrice ma w sobie dziką passę, którą musiała stłumić. 

Kiedy przechodzi test umiejętności wymagany od wszystkich nastolatków, który określa, która frakcja najlepiej odzwierciedla czyjąś prawdziwą naturę, jej wyniki są niejednoznaczne. Ma w sobie kawałki kilku różnych miejsc, co czyni ją tak zwaną Niezgodną, ​​co czyni ją niebezpieczną. Najwyraźniej samodzielne myślenie jest niedopuszczalną rzeczą na tym świecie; ponadto gniewny wewnętrzny konflikt, który szaleje w Beatrice, jest czymś, z czym docelowi odbiorcy książki (i filmu) z pewnością mogą się utożsamiać

 

 

Obejrzyj także inne filmy:

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!