Domowe sposoby na zmniejszenie zmarszczek na szyi.
Domowe sposoby na zmniejszenie zmarszczek na szyi.
Skóra szybko traci tu wilgoć i wiotczeje. Jeśli nie chcesz, by szyja zdradzała twój wiek, stosuj kuracje wzmacniające i natłuszczające.

Gdy masz 40 lat.

Najlepsze, co na co dzień możesz zrobić dla urody swojej szyi, to wieczorne wklepanie w nią kremu. Używaj tego samego, co do twarzy. Zwróć uwagę, by zawierał wil. C, E i kwas hialuronowy.

Raz w tygodniu zrób piling drobnoziarnisty. Delikatny masaż powinien trwać 5 min. Pobudzi mikrokrążenie, wzmocni mięśnie szyi. Nie pocieraj skóry zbyt mocno, bo w tych miejscach Jest ona podatna na podrażnienia. Nie stosuj pilingu do ciała, jest za gruby. Co 10 dni zrób okład. 2 łyżki oliwy podgrzej, dodaj 1 łyżeczkę soku z cytryny. Wmasuj w skórę wieczorem, owiń szyję folią sożywczą.

Gdy masz 55 lat

Krem, który nakładasz na twarz i szyję na noc, poza witaminami i kwasem hialuronowym powinien zawierać wygładzające kwasy owocowe i retinol (np. Perfecta). Raz w tygodniu, po wymasowaniu szyi pilingiem, wetrzyj w nią mieszankę przygotowaną z 2 łyżek oleju organowego, 1 łyżeczki soku z cytryny i 1 łyżeczki mielonego siemienia lnianego. Szyję owiń folią i szalikiem. Po 15 min zmyj okład gazę zmoczoną w wodzie Co trzeci tydzień okład z oleju zastęp maseczkę. Białko jajka ubij na pianę, dodaj 1 łyżeczkę soku z cytryny 11 łyżeczkę miodu. Nałóż na szyję na 10 min. Zmyj, przecierając mokrą gazą.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!