Pomysł na randke, czyli gdzie zabrać faceta.
Pomysł na randke, czyli  gdzie zabrać faceta.
Do tej randki musicie oboje się przygotować. Będziecie potrzebować dwóch kartek, na których opiszecie swoje największe fantazje seksualne. Niech każde z Was osobno sporządzi listę i opisy sytuacji, które chciałoby przeżyć.

Randka seksualna

Pamiętaj, że satysfakcja w życiu seksualnym i spełnianie fantazji jest podstawą solidnego, dobrego związku, nie kryj się zatem z pragnieniami. Jeśli jest to osoba przeznaczona Tobie, to zrozumie Twoją nawet najbardziej wybujałą fantazję... Może to być dla Was, delikatnie mówiąc, trudne i krępujące, jednak wizja spełnienia tych marzeń powinna dać Wam siłę, abyście mogli otworzyć się przed sobą... Każdy opis sytuacji powinien zawierać:

•    scenariusz,

•    liczbę punktów w skali od 1 do 10, sugerującą, jak bardzo zależy Ci na danej fantazji,

•    liczbę punktów sugerującą, jak bardzo wstydzisz się o tym mówić.

Następnie wymieńcie się kartkami i dajcie sobie kilka dni na przygotowanie się do jednej z fantazji. Wybierzcie takie, które są najbardziej pożądane i o których wstydzicie się mówić — one dadzą Wam najwięcej przyjemności.

Na następnych randkach możecie realizować kolejne fantazje. Działania te niesamowicie pogłębią Wasze relacje. Większość par nigdy nie realizuje, ba, nawet nie poznaje swoich fantazji. Dlatego jest tyle skoków w bok, rozbitych związków i zniszczonych rodzin.

Dzięki tej wiedzy możecie sprawić, że Wasza miłość przetrwa nawet najtrudniejsze chwile. W końcu nic tak nie cementuje związku, jak udany seks.

Laserowy paintball.

Pamiętasz grę „Quake"? Ja pamiętam doskonale; w czasach mojego liceum grali w nią w sieci praktycznie wszyscy — dziewczęta (w mniejszej grupie) i chłopcy Zabawa była doskonała i można było dzięki niej wyładować swoją energię.

Zabierz swojego faceta na  laserowy paintball.

W większych miastach obecnie jest mnóstwo tego rodzaju hal, urządzonych futurystycznie, gdzie z plecakiem i laserową bronią biegasz, próbując zastrzelić swojego wroga. Przypomina to „Quake’a" i jest świetną zabawą.

Jej zaletą jest to, że nie jesteś poobijany i ubrudzony farbą, jak w klasycznym paintballu; można też wczuć się w klimat filmu science fiction. To może się stać niebywałym urozmaiceniem Waszego związku.

Randka w kinie samochodowym.

Po raz kolejny chciałbym polecić Wam randkę w amerykańskim stylu. Tyle ciekawych rzeczy zawdzięcza-X K/ my ludziom zza wielkiej wody, że nic się nie stanie, jeśli także randki zaczniemy organizować na ich modłę. Oni ten model randek praktykują od dawna, u nas on dopiero raczkuje — kino samochodowe. Wizyta w takim kinie jest znacznie lepsza niż typowe wyjście do zwykłego kina, gdyż pozwala cieszyć się prywatnością i komfortem swojego samochodu, co w przypadku randki ma spore znaczenie.

Randka w kinie samochodowym nie wymaga wiele przygotowań. Ja staram się zawsze kupić trochę chipsów, paczkę żelków i colę. Nie są to może finezyjne produkty, ale przydają się idealnie podczas siedzenia w samochodzie i oglądania filmu. Oprócz tego warto mieć jakiś koc, który może być potrzebny, gdy dziewczynie zrobi się chłodno. To już wszystko, czego potrzebujesz.

Co zrobić, jeśli nigdzie w pobliżu nie ma kina samochodowego? Ten problem dotyczył i mnie przez jakiś czas, więc znalazłem rozwiązanie. Bez większego problemu można przygotować własne kino samochodowe. Jeśli tylko masz dostęp do projektora (coraz więcej osób posiada takie urządzenie, więc można je pożyczyć), z odrobiną wysiłku i kreatywności stworzysz świetne warunki na filmową randkę samochodową. Przy organizowaniu własnego kina samochodowego musisz zwrócić uwagę na kilka rzeczy, takich jak miejsce, sprzęt i nagłośnienie. Jeśli chodzi o miejsce, to ja zawsze korzystałem z podjazdu do domu, a film wyświetlałem na drzwiach od garażu. Jeśli jednak nie dysponujesz własnym ogródkiem lub innym odpowiednim miejscem, możesz wybrać się w plener.

Niełatwe może okazać się znalezienie miejsca, które nie będzie zbyt zatłoczone, aby dzieciaki z okolicy nie zleciały się na darmowy seans, ale znowu nie może to być zupełne odludzie, żeby ktoś nie połakomił się na projektor. Oprócz tego musisz mieć przetwornicę, dzięki której w samochodzie podłączysz projektor (kupisz ją w każdym sklepie elektronicznym za niewygórowaną cenę). Z nagłośnieniem nie powinno być problemu, jeśli odtworzysz film z laptopa. Jeżeli jednak używasz do tego telefonu lub przenośnego DVD, zaopatrz się w mobilne głośniczki lub podwójne słuchawki. Ostatnią rzeczą, o którą musisz zadbać, jest ekran. Ja używam do tego starej, białej rolety okiennej, którą można zawiesić na każdej gałęzi. Można też użyć prześcieradła nawiniętego np. na kij od szczotki. Konstrukcja nie musi być ładna, musi spełniać swoje zadanie. Jeśli wszystko masz przygotowane, wystarczy ruszyć w drogę, zainstalować się w odpowiednim miejscu i cieszyć się kinem pod chmurką oraz piękną kobietą u boku.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!