Symulator samochodu policynego
Police Car Simulator 2020 to pełna akcji gra samochodowa, w której możesz jeździć policyjnym radiowozem po mieście i wsi oraz wykonywać wiele misji.

W tej grze możesz jeździć samochodem policyjnym po wsi oraz możesz driftować w mieście Użyj klawiszy WASD lub klawiszy strzałek, aby sterować, a spacji, aby zaciągnąć hamulec ręczny. W ten sposób możesz również wykonywać chore akrobacje i powodować poślizg radiowozu. Naciśnij F, aby zapalić wzmacniacz i H, aby zawyła syrena. Regularnie uzupełniaj swój bak i upewnij się, że nie zabraknie ci serc życia z powodu zbyt wielu awarii.

W Police Car Simulator 2020 masz do dyspozycji łącznie 9 różnych pojazdów uprzywilejowanych, które są przystosowane do różnych zadań policji. Po prostu zmień je za pomocą klawiszy 1-9. Kontrole prędkości, ściganie przestępców czy transport więźniów to takie samo zadanie policji, jak rejestrowanie wypadków czy regulacja ruchu. Pozwól oponom zapiszczeć i jedź tak szybko, jak potrafisz, przedzierając się przez gęsty ruch na miejsce zdarzenia.

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!