3 najlepsze suche szampony do włosów cienkich i ciemnych
3 najlepsze suche szampony do włosów cienkich i ciemnych
Chociaż nie należy całkowicie rezygnować z mycia na mokro, to jednak suche szampony dają dużo lepszy efekt. Przez lata wypróbowałam wiele marek suchych szamponów i to są moje trzy ulubione do ciemnych, cienkich włosów.

1. Hask Dry Shampoo

Hask to moja ulubiona marka suchych szamponów Ride or Die. Jest niezwykle skuteczny w wchłanianiu olejków nawet z najbardziej  przetłuszczających się rodzajów skóry głowy. Dzięki czemu jest idealnym wyborem dla osób, które po raz pierwszy  wypróbowują suchy szampon. Występuje również w różnych zapachach! (Moim ulubionym jest zapach Monoi Coconut Oil.) Jedną z moich ulubionych cech Hask Dry Shampoo jest to, że w przeciwieństwie do wielu suchych szamponów, które pozostawiają włosy matowe, Hask pozostawia włosy czyste, miękkie i lśniące. Jest również niezwykle przystępny cenowo, więc pasuje do prawie każdego budżetu!

2. My Amazing Blow Dry Secret

Odkryłam go, przeglądając katalog produktów pewnego dnia podczas mojego przestoju w salonie. Kiedy spróbowałam go w domu, absolutnie się zakochałam. Chociaż suchy szampon można kupić w prawie każdej aptece, istnieje wyraźna różnica w jakości. Wiele suchych szamponów drogeryjnych ma ziarnistą konsystencję, a My Amazing Blow Dry Secret jest niewykrywalny od momentu spryskania. Posiada również opatentowaną dwufazową technologię eliminującą nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu jest idealnym suchym szamponem do trzymania na siłowni podczas ćwiczeń w porze lunchu, kiedy potrzebujesz szybkiego poprawienia.

Batiste Dry Shampoo

Batiste Dry Shampoo ma nie tylko wiele różnych zapachów, ale także cztery różne odcienie, od jasnego blondu do ciemnobrązowego. Chociaż istnieje wiele suchych szamponów, może być trudno znaleźć taki, który nie pojawi się na najciemniejszych odcieniach włosów. Ten znika całkowicie, więc jest to doskonały wybór, zwłaszcza jeśli masz ciemne włosy! Ponadto, w przeciwieństwie do wielu marek suchych szamponów, Batiste jest również dostępny w wygodnych, podróżnych rozmiarach zatwierdzonych przez TSA. 

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!