Nowoczesne zabiegi na przebarwienia oraz pajączki
Nowoczesne zabiegi na przebarwienia oraz pajączki
Wykorzystują najnowsze technologie medyczne, które pozwalają na osiągnięcie błyskawicznego efektu bez bólu i konieczności długiej rekonwalescencji.

SYSTEM HIGH TECH NA PLAMKI - DLA KOGO?

 Vacu Oxygen przeznaczony jest dla osób z przebarwieniami, drobnymi zmarszczkami i pozbawioną blasku, przesuszoną cerą. Szczególnie polecany paniom po 35. roku życia, ponieważ w tym wieku procesy regeneracyjne skóry słabną, znacznie spada produkcja kolagenu oraz nawilżenie. Zabieg wzmacnia skórę i uruchamia jej naturalna aktywność naprawczy.

 

NA CZYM POLEGA ZABIEG

Vacu Oxygen wykorzystuje pięć nowoczesnych, uzupełniających się wzajemnie technologii: mikrodermabrazję, laser biostymulacyjny, falę radiową i oxyterapię z elektroporacją. W pierwszej fazie złuszcza się martwy naskórek, następnie laser biostymulacyjny pobudza energię komórek odpowiedzialnych za odnowę. Dzięki temu skóra sprawniej się regeneruje. W drugim etapie jest ona poddawana mikronakłuciom połączonym z przewodzeniem fali radiowej. która stymuluje kolagen. Ostatni etap to wtłoczenie w głąb tkanek koktajlu z substancjami przeciwrodnikowymi, nawilżającymi i odżywczymi. Skóra jest znieczulona maścią na 20 minut przed zabiegiem, w czasie jego trwania (ok. 120 minut) odczuwalne jest ciepło i delikatne kłucie. Po zabiegu cera jest zaczerwieniona (bez siniaków, strupków) przez 1-2 dni.

EFEKT I CENA

 Vacu Oxygen rozjaśnia przebarwienia, zmniejsza widoczność blizn, wygładza zmarszczki i nawilża. Pobudza naturalną regenerację skóry.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!