Jak z miłości od pierwszego wejrzenia stworzyć trwały związek?
Jak z miłości od pierwszego wejrzenia stworzyć trwały związek?
Co zrobić, żeby miłość przetrwała ,, na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie, aż was śmierć nie rozdzieli''? Gdyby istniały recepty na miłość i szczęście, gdybyś nie musiała cierpieć, przeżywać kolejnych rozstań, przepłakanych i nieprzespanych nocy... Gdyby...

Co zrobić, żeby miłość od pierwszego wejrzenia, w którą już mało, kto wierzy, nie była tylko chwilowym uczuciem?
Kiedy go poznałaś, nareszcie zrozumiałaś, czym jest miłość. Kiedy nie byliście razem, wysyłał ci smsy. Wiedziałaś w ten sposób, że tęskni za tobą. Z czasem uzależniłaś się od nich, a kiedy zaczął pisać coraz mniej, było ci smutno, nie rozumiałaś, co się dzieje. Przyszedł moment, kiedy on już nie potrzebował udowadniać, że o tobie myśli. Przyjął to, jako coś oczywistego.

Okres zakochania trwa dwa, maksymalnie trzy lata. Mężczyzna jest zainteresowany wtedy twoimi uczuciami, otwiera przed tobą swoje wnętrze, zgadza się prawie ze wszystkimi twoimi opiniami. Ale miłość zmienia się z biegiem miesięcy i lat. Im wcześniej się z tym pogodzisz, tym lepiej. Związek, który boi się zmian, straca chęć szukania nowej drogi, nowych celów. Zmiany w związku musisz się nauczyć akceptować, wraz z nimi wasz związek idzie do przodu.

Kiedy jesteś zakochana, rosną ci skrzydła, żyjesz samą miłością. Z czasem dopada was szara rzeczywistość. Czy musi tak być? Nie, zależy tylko od was, co z tym zrobicie. Potwierdzają to zakochane pary, które są i po dwudziestu latach stczęśliwe tak, jak w dniu, gdy się poznali.

W czym tkwi tajemnica miłości?
Dobry związek to połączenie trzech dróg: jego, twojej i waszej wspólnej. Musisz dbać o to, żeby wszystkie trzy pozostały w równowadze. W momencie, kiedy przyzwyczaicie się do siebie, zdejmiecie nie tylko różowe okulary, ale i maski, możecie się uwolnić i zacząć być sami sobą.
W takim związku czujesz się bezpieczna. Wiesz już, co możesz lub czego nie masz oczekiwać od partnera.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!