O czym rozmawiać z facetami?
O czym rozmawiać z facetami?
Mężczyźni tak jak kobiety uwielbiają od czasu do czasu otworzyć się podczas rozmowy. Jeśli nie masz takich doświadczeń, prawdopodobnie Twój partner potrzebuje impulsu i pewności, że masz ochotę go wysłuchać.

Ambicje i marzenia

Mimo że świat się zmienia, wciąż żywy jest obraz mężczyzny jako „dostarczyciela zasobów” dla swojej rodziny. W związku z tym faceci ciągle marzą o wysokich stanowiskach i wielkich sumach, które pozwolą im osiągnąć niezależność finansową. I niestety, ciągle pozostają bardziej ambitni niż kobiety. Twój mężczyzna bardzo chętnie podzieli się z Tobą swoimi wielkimi marzeniami, a Twoje wsparcie dla jego pomysłów może Was do siebie bardzo zbliżyć.

Przeczytaj: Jak uratować związek po zdradzie?

Rodzina i przyjaciele

Większość mężczyzn jest bardzo związanych ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Mimo że nie zawsze się z tym obnoszą, głęboko martwi ich gdy w tych kręgach źle się dzieje i zaczynają wówczas działać, by temu zapobiec. Prawdopodobnie na tym polu rozmowy będziesz musiała wykazać się większą aktywnością – jednak dopytywanie i ciągnięcie go za język w trakcie rozmowy nie zostanie tu uznane za nietakt. Pamiętaj, że rozmawiając z Tobą o swoich bliskich, stopniowo acz silnie angażuje Cię w swoje życie osobiste.

Sukcesy i niepowodzenia

Do rozmów o jego sukcesach nie będziesz musiała go namawiać, ale jeśli chcesz, by Wasza komunikacja w związku zawsze przebiegała pomyślnie, słuchaj go wtedy uważnie, okazuj zainteresowanie i doceniaj. Nie zdziw się jednak gdy wykaże chęć porozmawiania z Tobą także o swojej porażce. Wymienienie choć kilku zdań na ten temat pomoże mu poczuć się lepiej i upewnić, że w związku z jego niepowodzeniem, nic w Waszej relacji się nie zmieniło.

Przeczytaj:  Czy kobieta moze kochać jednocześnie kilku mężczyzn?

Życiowe plany

Jeżeli Twój partner, świadomie lub nie, zaczyna planować z Tobą życie, na pewno będzie chciał podzielić się z Tobą swoimi planami na przyszłość. Opowie Ci o tym jak wyobraża sobie swój wymarzony dom, swoją karierę, rodzinę... Głównym celem takich dyskusji będzie wybadanie czy pragniecie tego samego.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!