Test: Czy jesteś realistką, maczycielką czy pesmistką? Jak oceniasz otaczającą Cię rzeczywistość?
Test: Czy jesteś realistką, maczycielką czy pesmistką? Jak oceniasz otaczającą Cię rzeczywistość?
Czy zawsze starasz się odnajdywać prawdę, czy kierujesz się w życiu, nie zawsze uświadomionymi do końca, motywami? Czy zamierzenia, jakie stawiasz przed sobą, są realne? Na te i inne pytania pozwoli Ci odpowiedzieć wynik naszej psychozabawy. Z podanych sytuacji wybierz te warianty, które są najbardziej zbliżone do Twoich reakcji, a następnie przeczytaj rozwiązanie testu.

1. Gdybyś miała możliwość wyboru miejsca stałego

1. Gdybyś miała możliwość wyboru miejsca stałego

2. Jaki prezent urodzinowy sprawiłby Ci największą radość?

3. Na które spotkanie zdecydowałabyś się wybrać?

4. Jeżeli zostałabyś wybraną Miss Polonia (czego Ci szczerze ży­czymy) i miała do wyboru nagrodę w postaci samochodu osobo­wego, to wołałabyś:

5. W którym z miejsc chciałabyś spędzić dwie godziny ze swoim chłopakiem?

Test: Czy jesteś realistką, maczycielką czy pesmistką? Jak oceniasz otaczającą Cię rzeczywistość?

  1. You got: Masz dużo fantazji! Niezwykle łatwo nawiązujesz kontakt z otoczeniem.

    W stosunku do mężczyzn przełamywanie dystansu sprawia Ci satysfakcję. Lubisz wesoły nastrój i bezpośrednią atmosferę. Jesteś niezwykle tolerancyjna dla innych, a przede wszystkim dla siebie samej. Na zgłębianie istoty problemu nie starcza Ci czasu ani cierpliwości, ale, mimo posiadania tylko powierzchownej wiedzy, potrafisz błysnąć w towarzystwie. Mężczyźni przepadają za Twoim towarzystwem, koleżanki nieco mniej, gdyż kokietujesz ich partnerów. Spośród kilku przedmiotów chwytasz ten, który się najbardziej świeci. Jest to metoda sroczki, dobra na dziś, ale pusta na przyszłość. Zwróć więc większą uwagę na tworzenie trwałych wartości.

  2. You got: Masz swoje wypróbowane sposoby postępowania w życiu i nie zamierzasz ich zasadniczo zmieniać.

    Jesteś uparta, energiczna i zdecydowana w myśleniu i działaniu. Nie zawsze wybierasz wartości oczywiste dla ogółu, ale te, które służą Twoim doraźnym celom. Twój upór nie zawsze przynosi Ci korzyści. Czasem stawia Cię w sytuacji konfliktowej, jednak - na szczęście - uznajesz kompromisy. Potrafisz wyciągać wnioski i nie popełniać tych samych błędów. Otoczenie docenia Twoje zalety, a przywary traktuje z wyrozumieniem.

  3. You got: Życie traktujesz z należytą powagą.

    Nie płyniesz po grzywach fal, lecz swoje plany opierasz na solidnej pracy. Z feerii błyskotek potrafisz wybrać prawdziwe wartości. Wiesz, że nie zawsze to jest szlachetne, co się świeci. Mężczyzna Twojego serca dostrzega w Tobie zalety, z których Ty nie zawsze zdajesz sobie sprawę. Jeżeli to sobie uświadomisz, dojdziesz wówczas do wniosku, że świat jest wspaniały i kolorowy.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!