Test: Czy można na tobie polegać?
Test: Czy można na tobie polegać?
W swoim otoczeniu każdy z nas chciałby cieszyć się opinią osoby, na której można polegać. Niezawodność jest bowiem cechą wysoko cenioną zarówno w przyjaźni, małżeństwie, w pracy, jak i w życiu towarzyskim. Nie zawsze jednak spełniamy te kryteria. Jeśli zatem chcesz się przekonać, jak pod tym względem oceniasz siebie, weź udział w naszej zabawie.

1. Zadeklarowałaś swoją pomoc koleżance, jesteś już umówiona, gdy niespodziewanie otrzymujesz zaproszenie na bardzo intere­sujące spędzenie czasu. Jak się zachowasz?

1. Zadeklarowałaś swoją pomoc koleżance, jesteś już umówiona, gdy niespodziewanie otrzymujesz zaproszenie na bardzo intere­sujące spędzenie czasu. Jak się zachowasz?

2. Jeżeli przyszłaś na spotkanie i ten ktoś się spóźnia, to:

3. Twoja znajoma będąca w potrzebie zwraca się do Ciebie o po­życzkę pieniędzy:

4. Ktoś, mając do Ciebie zaufanie, powierzył Ci swoją tajemnicę:

5. Przyjaciółka zapoznała Cię ze swoim chłopakiem, który bardzo Ci się spodobał i vice versa. Mężczyzna ten zapewnia Cię dys­kretnie o swoich uczuciach i proponuje spotkanie:

6. W pracy szef proponuje Ci - na razie nieoficjalnie- stanowisko, które zajmuje Twoja koleżanka:

Test: Czy można na tobie polegać?

  1. You got: No cóż, najlepsze mniemanie masz tylko o sobie.

    Chciałabyś uchodzić za osobę godną zaufania i powierniczkę przyjaciół, ale otoczenie ma co do tego wątpliwości. Deklarujesz dookoła swoją pomoc, ale kiedy zajdzie taka potrzeba, wiele okoliczności, przeszkód i nieporozumień staje Ci na drodze do wywiązania się ze zobowiązań. A może to zwykła niechęć?

  2. You got: Uważasz siebie za osobę słowną i obowiązkową.

    W rzeczywistości tak jest istotnie, jednak na wiele spraw masz spojrzenie elastyczne i praktyczne życiowo. Dla samej tylko zasady nie lubisz się poświęcać i ograniczać. Dzięki temu możesz od czasu do czasu zdobyć się na tolerancję wobec siebie samej, natomiast w sytuacjach -Twoim zdaniem - poważnych nie zawiedziesz.

  3. You got: Można Ci pogratulować!

    Jesteś osobą, na której można w pełni polegać. Mimo że nieraz czujesz potrzebę powiedzenia prawdy w oczy, w sytuacjach trudnych nie zawiedziesz. Cieszysz się zaufaniem otoczenia i stanowisz oparcie dla najbliższych. Na co dzień prowadzisz unormowany tryb życia, jesteś dokładna i ważniejsze sprawy poddajesz wszechstronnej analizie.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!