Test: Jaki masz typ sylwetki
Jeżeli zastanawiasz się jaki masz typ sylwetki, to wykonaj prosty test. Odpowiedź na 7 pytań testu i poczekaj chwilę na wynik.

1. Twoja pupa jest:

1. Twoja pupa jest:

2. Jesteś posiadaczką:

3. Kiedy patrzy w lustro widzisz talię:

4.Twój brzuch jest:

Ramiona są:

6. Za swój największy atut uważasz:

Czego w sobie najbardziej nie lubisz?

Test: Jaki masz typ sylwetki

 1. You got: JABŁKO

  Jesteś posiadaczką dość zrównoważonej i prostej sylwetki. Twoje ramiona są mniej więcej tej samej szerokości co biodra. Masz średni lub mały biust, dość płaską pupę, zgrabne i szczupłe nogi. Największym problemem Twojej figury jest obwód brzucha, który jest często większy niż obwód piersi. Powinnaś zrównoważyć górę i dół sylwetki – podnieść biust i nosić szerokie dekolty. Proste spódnice, spodnie lekko rozszerzane, bez żadnych ozdób będą dobrym wyborem. Do tego żakiety czy koszulowe bluzki z podwójnym rzędem guzików na wysokości talii sprawdzą się na sto procent.

 2. You got: KIELICH

  Twoja sylwetka jest rozbudowana od pasa w górę. Ramiona są szersze niż biodra. Talia nie jest wyraźnie zaznaczona, pośladki są płaskie. Masz duży biust oraz długie, szczupłe, przepiękne nogi jak i smukłe biodra. Największym problemem Twojej figury jest brak kobiecego wcięcia w talii oraz bioder charakterystycznych dla figury klepsydry. Zdecyduj się na bluzki i swetry z dekoltem w kształcie litery „V”, wiązane na boku, które utworzą sztuczną talię. Kobiety o takiej figurze mogą bez obaw nosić "ciężkie buty".

 3. You got: ROŻEK

  Jesteś rozbudowana od pasa w gorę. Twoje ramiona są zdecydowanie szersze niż biodra, a talia nie jest wyraźnie zaznaczona, pośladki są płaskie. Masz mały lub średni biust oraz długie, szczupłe wspaniałe nogi oraz smukłe biodra. Największym problemem Twojej figury jest to, że sprawia wrażenie sylwetki chłopięcej. Powinnaś wybierać duże asymetryczne swetry, sukienki z geometrycznymi wzorami, rozkloszowane spódnice – to wszystko nada rożkowi lekkości i przywróci właściwe proporcje. Jeśli płaszcz to koniecznie jednorzędowy, zaś żakiety zapinane na jeden guzik, które sprawiają wrażenie wcięcia w talii

 4. You got: KLEPSYDRA

  Masz bardzo proporcjonalną i zrównoważoną sylwetkę. Twoje ramiona są tej samej szerokości co biodra, biodra i pośladki są krągłe, a talia jest wyraźnie zarysowana. Twoja talia jest krótka czyli wysoko umiejscowiona, masz kobieco rozbudowane biodra oraz dość masywne uda. Największym problemem Twojej figury jest okiełznanie sporego biustu i szerokich bioder w taki sposób, aby nie wyolbrzymić sylwetki i nie zatuszować najwspanialszego na świecie wcięcia w talii. Wybieraj spódnice o linii "A", lekkie spódnice krojone z klina lub plisowane aż do bioder. Idealne dla figury typu klepsydra są także spódniczki ołówkowe. Jeśli wolisz spodnie, wybieraj te o prostych nogawkach, które opinają biodra i opadają prosto do kostek. Pamiętaj o butach na wysokim obcasie, które dodadzą Ci jeszcze więcej seksapilu.

 5. You got: KOLUMNA

  Masz ramiona takiej samej szerokości co biodra, a Twoja talia jest dość widoczna. Wyróżnia Cię średniej wielkości biust i długie wspaniałe nogi. Największym problemem dla Ciebie jest to, że często spodnie i sweterki bywają przykrótkie. Typ figury "kolumna" posiadają zazwyczaj kobiety wysokie. Decyduj się n rozszerzane spódnice (kształt „A”) i spodnie to podstawa stroju dla tej sylwetki. Pasują do niej również długie wisiorki i korale. Kurtki powinny mieć asymetryczne cięcia.

 6. You got: CEGŁA

  Twoje ramiona mają podobną szerokość co biodra, a talia nie jest wyraźnie zarysowana. Masz średniej wielkości lub duży biust, dość płaska pupę, ale niezbyt szczupłe nogi. Nie posiadasz kobiecych wcięć charakterystycznych dla klepsydry. Panie o figurze typu cegła często nie czują się zbyt kobiece w swojej skórze. Ubieraj bluzki i swetry o szerokich dekoltach, wskazane są duże wzory na biuście, kurtki i długie kardigany przewiązane w talii. Proste spodnie, spódnice i dolne części sukienek mogą się lekko rozszerzać.

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!