Test na zołzę. Sprawdź czy jesteś klasyczną zołzą i intrygantką.
Test na zołzę. Sprawdź czy jesteś klasyczną zołzą i intrygantką.
Snujesz intrygi, wszystkich ustawiasz, a kiedy coś idzie nie po Twojej myśli, strzelasz focha... Znasz ten stan?

1. Planowałaś romantyczny wieczór z chłopakiem. Nagle ukochany dzwoni, że starsi wyciągają go na wykład wujka ekologa. Też masz wejściówkę. Pójdziesz?

1. Planowałaś romantyczny wieczór z chłopakiem. Nagle ukochany dzwoni, że starsi wyciągają go na wykład wujka ekologa. Też masz wejściówkę. Pójdziesz?

2. Sprzedajesz dziewczynom gorącą plotę, a najlepsza kumpela zamiast słuchać, wysyła esemesy. Twoja pierwsza myśl?

3. Kumpel pokazuje znajomym Twoje kompromitujące zdjęcie. Ta szczerbata sześciolatka z kucykami to, niestety, Tyl Ha, ha, ha. Tylko Tobie wcale nie jest do śmiechu:

4. Na imprezie musisz czym prędzej pójść do toalety, inaczej katastrofa na bank! Wpadasz, a tam taaaka koleją. I co teraz?

5. Randka w ciemno okazała się totalnym niewypałem. Jak myślisz, co poszło nie tak?

6. Cała paczka ma ochotę na kino, tylko Ty nie. Jak skończy się ten piątkowy wieczór?

7. Twoje wymarzone wakacje. Które miejsce wybierzesz?

8. Przez przypadek dowiadujesz się, że koleżanka, której nie cierpisz, obgaduje ciebie irozsiewa plotki. Jak reagujesz?

9. Facet w pociągu usiadł na czymś mokrym i ma teraz plamę na siedzeniu. Powiesz mu to?

Test na zołzę. Sprawdź czy jesteś klasyczną zołzą i intrygantką.

 1. You got: ANIOŁ DZIEWCZYNA

  Grzeczna, kulturalna, miła, taktowna. O Twoich zaletach można napisać pracę doktorską. Każdemu pomożesz, służysz radą. Przyjaźń z Tobą to przyjemność. Uważasz, żeby nikogo nie urazić, unikasz niepotrzebnych konfliktów, odnajdujesz się w każdej sytuacji. RADA: Przyznaj się, ile razy machnęłaś ręką, bo nie chciało Ci się reagować? Aktywuj się raz na jakiś czas, bo ludzie przestaną Cię zauważać.

 2. You got: PANNA ŻMIJKA

  Ooo, niel  Nikt nie będzie Ci rozkazywał. Ty dyktujesz warunki. Masz roszczeniowe podejście do świata, uważasz, że wiele rzeczy zwyczajnie Ci się należy, bo tak;-) Gdy napotkasz opór, z miejsca wybuchasz albo... przyczajasz się jak żmija i w odpowiedniej chwili atakujesz ze zdwojoną siłą. Pamiętliwa z Ciebie istotka, nic nie upiecze się Twoim wrogom. RADA: Zamiast hołdować zasadzie „zemsta jest słodka", poćwicz słodkie miny do szkolnego przystojniaka.

 3. You got: POKOJOWO NASTAWIONA

  „Peace and love. No war!". Pod tym hippisowskim hasłem podpisujesz się obiema rękoma. Unikasz konfliktów jak żółw autostrady:-) Masz spokojną naturę, rzadko co wyprowadza Cię z równowagi. Jeśli jednak ktoś przegnie, bierzesz go na rozmowę face to face (żadnych afer i podjazdów, brawo!). RADA: Super, że jesteś pacyfistką, liczysz się z uczuciami innych, ale nie zapominaj o swoich. Czasem tupnij nóżką. Twoje zdanie też jest ważne.

 4. You got: ŚLICZNA EGOCENTRYCZNA

  Lubisz być w centrum uwagi, żeby wszyscy Cię podziwiali. Może udzieliłabyś dziewczynom korepetycji z pewności siebie? Robisz i mówisz, co chcesz. Liczy się tylko Twoja wygoda. Jeśli znajomi tego nie akceptują, ich problem! Reagujesz spontanicznie, dajesz upust emocjom. Najgorzej, gdy ktoś Ci podpadnie. Błyskawicznie odpłacasz pięknym za nadobne, robisz megaaferę. RADA: Zanim przystąpisz do ataku, przemyśl sprawę. Po co tracić energię na głupoty?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!