Test psychologiczny: Czy masz pecha, czy szczęście?
Test psychologiczny: Czy  masz pecha, czy szczęście?
Zapewne często zastanawiasz się, czy masz szczęście w życiu, czy nie? Nieraz nieoczekiwanie pomyślny bieg zdarzeń utwierdza Cię w radosnym przekonaniu, innym razem zaskakująca porażka wprawia Cię w pesymizm. Więc jak to właściwie w Twoim przypadku jest? Może poniższa psychozabawa ułatwi Ci odpowiedź na to pytanie.

1. Czy z natury jesteś:

1. Czy z natury jesteś:

2. Czy jesteś zadowolona ze swojej obecnej sytuacji?

3. Jak oceniasz swój stan zdrowia?

4. Jeśli masz do załatwienia bardzo ważną sprawę, to:

5. Czy stawiasz czasem na ryzyko?

6. Czy polegasz na swojej intuicji?

7. Czy masz grono dobranych przyjaciół?

8. Czy uważasz, że szczęście jednej osoby odbywa się kosztem drugiej?

9. Co to jest szczęście?

10. Jakie masz poczucie humoru?

11. Czy możesz o sobie powiedzieć, że jesteś pechowcem?

12. Czy jesteś dumna ze swojej rodziny?

Test psychologiczny: Czy masz pecha, czy szczęście?

  1. You got: Jeżeli możesz na coś narzekać, to na pewno nie na brak szczęścia.

    Przypomnij sobie, w ilu to trudnych znalazłaś się sytuacjach i nie wiadomo jakim sposobem przyszło rozwiązanie. Podobnie wiedzie Ci się z mężczyznami; koniec końców zawsze dopniesz swego i owiniesz ich sobie wokół palca. Na życie patrzysz optymistycznie i z wyrozumieniem, a to już bardzo dużo. Nie zrażasz się początkowymi trudnościami i to też stanowi podstawę Twoich sukcesów.

  2. You got: Jeżeli zdajesz sobie sprawę, że nie wszystko w Twoim życiu układa się po Twojej myśli, to realistycznie i pogodnie patrzysz w przyszłość.

    Liczy się bowiem efekt końcowy, a Ty dzięki wytrwałości, trochę dzięki przypadkowi, czasem życzliwości innych osób, dochodzisz do celu. Słusznie też uważasz, że szczęściu należy pomagać, a wtedy jest ono pewniejsze. W tym, co robisz, chcesz być dobra, gdyż przekonałaś się już nieraz, że szczęście sprzyja lepszym.

  3. You got: Żywisz przeświadczenie, że nie masz szczęścia w życiu.

    Chciałabyś w to nie wierzyć, jak błędnie uważasz, ale fakty temu przeczą. Otóż przyczyna wcale nie tkwi w tym, że koło Fortuny przed Tobą umyka, a na innych nieoczekiwanie wpada. Nie czekaj biernie, na-bierz wiary w to, co robisz, i wyjdź losowi naprzeciw. Nie pozwól, aby Fortuna znów przeszła koło Ciebie. Chwyć za jej koło i trzymaj mocno, a wtedy życie stanie się łatwiejsze.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!