Test psychologiczny na poziom romantyzmu
Czy jesteś osobą beznadziejnie romantyczną, która pragnęłaby objąć cały świat, kiedy jest zakochana, i która postrzega rzeczywistość przez różowe okulary? A może jesteś raczej chłodnym realistą, który nigdy ie słyszał słowa „miłość” i rzadko wychodzi ze swojej skorupy? Poniży test pomoże ci sprawdzić, który typ reprezentujesz.

Co sądzisz na temat „seksu i miłości”?

Co uważasz za romantyczny weekend we dwoje?

Czy łatwo ci wypowiedzieć słowa „Kocham cię”?

Twój partner prosi cię o włączenie romantycznej muzyki. Co wybierzesz?

Czym dla ciebie jest małżeństwo?

Jak oceniłbyś drobną niewierność?

Co robisz, kiedy partner pragnie, żeby okazać mu więcej uczucia?

W początkach waszego związku dnie (i noce) wydawały się zbyt krótkie. Spędzaliście niezliczone godziny na trzymaniu się za ręce, pieszczotach i rozmowach. Teraz jesteście małżeństwem i sytuacja się zmieniła. Co jest tego powodem?

Dla ciebie zauroczenie jest...

Kiedy jesteś zakochany...

Test psychologiczny na poziom romantyzmu

 1. You got: Jesteś beznadziejnie romantyczny.

  Nawet myśl o spacerze z partnerem opustoszałą plażą, o kolacji przy świecach czy tradycyjnych oświadczynach (kiedy mężczyzna trzymający czerwoną różę klęka przed wybranką) sprawia, że oczy zachodzą ci łzami, a w kolanach czujesz słabość. Jednak to romantyczne idee czasami zakłócają twoje poczucie rzeczywistości lub budzą w tobie wygórowane oczekiwania, co może prowadzić do problemów w twoim związku - szczególnie jeśli w twoim partnerze nic ma za grosz romantyzmu i wasze światy kolidują ze sobą

 2. You got: Jesteś całkiem romantyczny, ale jednocześnie mocno stąpasz po ziemi

  Rrzadko tracisz poczucie rzeczywistości. Jest to zdrowa mieszanka i w większości wypadków partner cię nie rozczaruje. Dla ciebie miłość nie wiążąc się z sentymentalnymi schematami (jak spacery w świetle księżyca czy deklaracje miłości), tylko rozwija się od pewnego momentu - i dlatego jest dla ciebie czymś wyjątkowym.

 3. You got: Jesteś realistą

  Uważasz miłość raczej za środek do celu, szczególnie jeśli twój partner jest bardzo romantyczny. Ty sam jesteś raczej realistą - gęsia skórka nadmiaru uczuć, przypływ szczęścia na widok ognia rozpalonego v kominku czy podwyższenie poziomu endorfin na widok młodej pary są zupełnie obce twojej naturze. Jednak jeśli tego rodzaju rzeczy uszczęśliwiają twojego partnera, jesteś gotów wiele zrobić (szczególnie jeśli to oszczędza ci dyskusji).

 4. You got: Zdecydowanie nie jesteś romantykiem.

  Ponadto nawet nie próbujesz tego ukrywać, świadom, że nie da się zmienić swojej natury, nawet w imię miłości do partnera. Twoim zdaniem, bez wielkich ceregieli nastałoby zrobić porządek z całym tym zawracaniem głowy. Uważasz, że większość z tego to sztuczki branży reklamowej (jako oczywisty przykład możesz podać Walentynki... z pewnością wynalazł je jakiś producent kwiatów albo kart okolicznościowych), ale ty nic masz zamiaru emu ulegać.Ponieważ prezentujesz tak skrajne poglądy, nie powinno cię dziwić, że czasem kończy się to denerwującymi dyskusjami, szczególnie jeśli twój partner jest bardzo romantyczny

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!