Spójrz na obrazek i w 5 sekund policz konie. Ilość koni, których zauważyłeś/aś będzie świadczyć o tym, w jaki sposób podejmujesz decyzje oraz kim jesteś

Test psychologiczny: W jaki sposób podejmujesz decyzje? Czy potrafisz podejmować trudne decyzje?

  1. You got: Zobaczyłeś/aś jednego konia

    Prawdopodobnie jesteś osobą, która liczy na nagrody i bierze pod uwagę tylko najlepsze opcje. Możesz być uważany za osobę, która pochopnie podejmuje decyzje, a to dlatego, że nie lubisz długo zajmować się jedną sprawą. Takie osoby zwykle patrzą na świat realnie, potrafią zarządzać i są nastawione na konkretne działania.

  2. You got: Doliczyłeś/aś się od 5 do 10 koni

    Prawdopodobnie jesteś perfekcjonistą. Zwracasz uwagę na szczegóły. Cechuje cię też drobiazgowość, która nie zawsze jest uważana za zaletę. Prawdopodobnie nigdy się nie poddajesz, ale możesz działać chaotycznie, przez co sprawiasz wrażenie porywczego.

  3. You got: Zauważyłeś/aś 11 lub więcej koni

    Świadczy o twojej spostrzegawczości. Prawdopodobnie dostrzegasz to, co innym ludziom zwykle umyka. Można na ciebie liczyć, jesteś niezawodny i nie sprawiasz problemów. Dostajesz to czego chcesz, ale nie dążysz po trupach do celu. Możliwe też, że potrafisz dotrzymywać obietnic i dobrze wywiązujesz się ze swoich obowiązków.

Twoja Ocena