W trakcie namiętnego stosunku seksualnego z twoim partnerem, nagle wpada ktoś znajomy, kto koniecznie musi o coś spytać lub poprosić. Intruz - na przykład twój szef lub ojciec albo matka - wydaje się niewzruszony faktem, że przeszkodził wam w chwili intymności.

Podczas podobnego snu macie wielką ochotę na seks, ale nie możecie znaleźć miejsca, by zaspokoić to pragnienie. W każdym dyskretnym miejscu, jakie znajdujecie nagle pojawiają się ludzie. W innej wersji twoją uwagę rozprasza świadomość, że masz coś do załatwienia.

Interpretacja snu

Sny tego typu wyrażają wewnętrzną frustrację. To mało prawdopodobne, żeby sen był dosłowny lub proroczy -twój nieświadomy umysł nie pokazuje ci, że jedna osoba czy zdarzenie stoją na przeszkodzie do twojego szczęścia z partnerem. Taki rozwój wypadków zwykle wskazuje na istnienie trudnych do uchwycenia problemów, które mogą zagrozić związkowi. Dlaczego nie potrafisz nawiązać z partnerem więzi emocjonalnej? Czy problem, taki jak lęk przed intymnością, leży po twojej stronie?

A może inna relacja z twojego życia - z przyjacielem, członkiem rodziny - jest zbyt dominująca, przytłaczająca, odwracając uwagę od twojego związku z partnerem?

Jak zinterpretowałby go Freud

Zasada utajonego życzenia wskazywałaby na to, iż nieświadomie chcesz, żeby ktoś obserwował cię podczas uprawiania seksu - albo masz ochotę na seks z osobą, która wam przeszkodziła.

Twoja Ocena