Sennik: Winda, schody, drabina, wchodzić po drabinie, jechać windą, wchodzić po schodach, spadająca winda
Sennik: Winda, schody, drabina, wchodzić po drabinie, jechać windą, wchodzić po schodach, spadająca winda
Sny o windach mogą mieć wydźwięk pozytywny lub negatywny. Być może jedziesz windą na ważne spotkanie biznesowe. Albo winda wzbija się w niebo i rusza w magiczną podróż. Niestety, czasem śnisz też o tym, że utknąłeś w windzie, czując pierwsze objawy klaustrofobii. Bywa też., że winda się psuje i zaczyna spadać z tobą w środku, a groza bycia uwięzionym gwałtownie cię wybudza.

Natomiast sny o schodach często wiążą się z pewnym wysiłkiem fizycznym. Na przykład, biegniesz, nimi w górę lub w dół, żeby uciec przed kimś lub czymś groźnym. Albo śpieszysz się na spotkanie z ważną dla ciebie osobą. Taki sen potrafi być też frustrujący' i wtedy wspinasz się bez. końca, a mimo wszystko ostatecznie trafiasz, w to samo miejsce, z którego zacząłeś.  Możesz też wspinać się po drabinie lub schodach coraz wyżej w niebo (schody do nieba?).

Interpretacja snu: Być może wyda się to oczywiste, ale sen z windami przywodzi na myśl ruch.  Winda przemieszczająca piętra we śnie może reprezentować strumień myśli, płynący z. nieświadomości do świadomości lub na odwrót. Jednak równic dobrać konotacje mogą być bardziej dosłowne. Windy, które nic zabierają cię urn, gdzie chcesz dotrzeć, odnoszą się do rozdźwięku pomiędzy tym, czego pragniesz, a tym gdzie jesteś. Podróżowanie windą, która wystrzela ze swojego szybu jest finezyjną metaforą porywania się z motyką na słońce w pracy zawodowej albo w związku uczuciowym. Z drugiej strony, spadająca winda odzwierciedla uczucie, kiedy świat staje na głowic i jakiś aspekt twojego życia wymyka ci się spod kontroli. Próba powiązania emocji doświadczanych w windzie z takimi sytuacjami w prawdziwym życiu może pomóc ci lepiej zrozumieć wyzwanie. które przed tobą stoi. Natomiast schody i drabiny często wiążą się z bardziej konkretnym procesem rozwoju — wysiłkiem, by osiągnąć określony cel albo wprowadzić zmianę w życiu. I odwrotnie, wspinanie się lub schodzenie po drabinie uciekając przed ogniem, burzą czy niebezpieczną sytuacją, może wskazywać na to, że unikasz trudnej do skontrolowania zmiany życiowej albo potężnych emocji, bojąc się, że cię pochłonie.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!