Wicher 3 (Ostwind 3) - Cały Film • Online • Recenzja • Gdzie obejrzeć?
Główna bohaterka filmu Ostwind 3 (Wicher 3) Mikka (binke) cały czas przebywa w stadninie w Kaltenbach, gdzie pracuje w stajni zajmując się końmi oraz udziela lekcji jazdy konnej. Zaczyna jej ciążyć takie życie, marzy o zmianach, a tym samym staje się coraz bardziej złośliwa oraz niemiła dla innych ludzi.

Recenzja Filmu: Ostwind 3 (wicher 3)

Jedynym źródłem jej szczęścia jest przebywanie w towarzystwie jej ulubionego ogiera zwanego Ostwind (wicher). W pewnym momencie pęka i postanawia, że wyruszy do Hiszpanii celem odnalezienia miejsca, w którym wychowywał się Ostwind (Wicher).  Dowiaduje się, że Ostwind (Wicher) od urodzenia był dzikiem koniem, który jako źrebak biegał po stepach Andaluzji w południowej Hiszpanii., gdzie został schwytany i sprzedany do stajni w Niemczech.  Przypadkowo ląduje w hacjendzie, gdzie poznaje Samanthę, znaną jako Sam (van Acken) i jej ojca Pedro (Thomas Sarbacher).Mikka dowiaduje się, że potężna korporacja wykupiła równiny, które chce ogrodzić oraz ograniczyć do nich dostęp, a tym samym chce  wyeliminować z nich dzikie konie.

Mikka zastanawia się  czy można zatrzymać ten proces i jedyne co przychodzi na myśl to sprawić, aby ten obszar został uznany za dziedzictwo kulturowe, na którym nic nie można zmienić. Film polecany zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Zdaniem widzów to najlepszy film na kameralny, rodzinny wieczór.

Gdzie obejrzeć cały film: Ostwind 3 (wicher 3)

Film Ostwind 3 (wicher 3) dostepny tylko za pośrednictwem CDA.

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!