Jakich kobiet nie lubią mężczyźni? Sprawdź, czy jesteś jedną z nich
Jakich kobiet nie lubią mężczyźni? Sprawdź, czy jesteś jedną z nich
Jak zbudować udany związek? Wiele zależy oczywiście od ciebie. Czy istnieją cechy idealnej partnerki? Recepta na udany związek? Niestety nie. Znamy jednak kobiety, z którymi związek napawa mężczyzn panicznym strachem. Czy jesteś jedną z nich? Przekonaj się. Może wcale nie jest tak, że wszyscy interesujący mężczyźni są naprawdę zajęci :)

Przepis na udany związek? Znany w Polsce "specjalista od miłości" profesor Wojciszke powiedział kiedyś, że na miłość składają się trzy elementy: namiętność, intymność i przyjaźń. Tyle teorii, w praktyce bywa różnie. Co możesz zrobić jeśli twoim problemem nie jest to, że twój związek nie jest idealny, a raczej to, że nie udaje się związku zbudować? Możesz winić za wszystko zniewieściałych mężczyzn, albo... uważnie przyjrzeć się sobie. Może jesteś tym typem kobiet, których mężczyźni unikają? Przeczytaj, czy przypadkiem nie przypominasz, któregoś z opisanych przez nas typów kobiet :)

Zimna kobieta szef

Nie od dzisiaj wiadomo, że nasi kochani mężczyźni boją się silnych, osiągających sukcesy kobiet. Stoi za tym zapewne ich lenistwo i wrodzona potrzeba dominacji. Znacie przecież historie z świata Hollywood, kiedy piękne sławne pary rozpadały się po tym jak to ONA otrzymała Oscara (Reese Witherspoon i Ryan Phillippe, Hilary Swank i Chad Lowe, Nicole Kidman i Tom Cruise...). Mimo to nigdy nie rezygnuj ze swoich celów i marzeń dla dobra związku. Są inne rozwiązania. Wszak w domu zawsze możesz  zamieniać się w jego bezbronną i delikatną dziewczynkę.

Przeczytaj: Związek na odległość - czy to ma sens?

Bezbarwna Nudziara

Dziewczyna, która nigdy nie wychodzi z inicjatywą, niechętnie reaguje na pomysły swojego chłopaka i najchętniej całe dnie spędzałaby w domu wtulona w ramiona ukochanego, szybko znowu stanie się singielką. Jeśli do wspomnianego zachowania dodamy brak zainteresowań i zero sprecyzowanych opinii na jakikolwiek temat – mężczyźnie będzie bardzo trudno zakochać się w takiej kobiecie. Co bowiem ma go zaczarować?

Kumpel

Jakkolwiek dziewczyna zachowująca się jak chłopak może być dobrym materiałem na kumpla, mężczyzna nigdy nie pomyśli o niej w kategoriach związku. Dziewczyna, która zagubiła swoją kobiecość pomiędzy niewybrednymi żartami, kuflami piwa i niehamowanymi męskimi odgłosami, nijak zasługuje na miano idealnej partnerki lub przyszłej żony.

Przeczytaj: Jak zawrzeć związek małżeński z obcokrajowcem?

Księżniczka

Nie zależy jej na tym jak jej chłopak wygląda, jaki ma charakter czy sposób bycia. Najważniejsze jest czy zaspakaja jej konsumpcyjne żądze. Ten typ kobiety uwielbia luksus, wygodę, częste prezenty. Oczywiście zawsze znajdą się desperaci, którzy spełniają zachcianki niektórych z księżniczek, ale większość mężczyzn raczej ich unika.

Fatalne Zauroczenie

Niczym Glen Close z Fatalnego Zauroczenia, ta dziewczyna ma obsesję na punkcie swojego mężczyzny. Sprawdza go, wydzwania z pretensjami, a nawet szpieguje. Nie posiada własnego życia i jest emocjonalnie uzależniona od swojego partnera. Uważaj, taki typ kobiet dobrze prezentuje się wyłącznie w filmach :)

Przeczytaj także:

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!