Jak flirtujesz? Czy potrafię flirtować - psychotest?
Porywająca namiętność czy trzeźwy rozsądek? Nieograniczona wolność czy raczej prawdziwa wierność? Lekkie mrowienie i obiecujące spojrzenia na pewno już przeżyłaś. Pytanie brzmi: jaki reagujesz, kiedy jakiś chłopak gorąco Cię pragnie. Czy należysz do tych dziewczyn, które natychmiast przyjmują bezpośrednią propozycję, czy też nie podejmujesz ryzyka, zanim wdasz się w przygodę? Niniejszy test zdradzi ci, na ile swobodnie obchodzisz się z chłopakami.

1. Na imprezie poznałaś faceta. Jesteś w siódmym niebie, szczególnie podczas wolnych kawałków. Szepcze Ci do ucha, że chętnie byłby z tobą sam na sam, i pyta, czy nie poszłabyś z nim w jakiś spokojniejszy kącik. Jak na to reagujesz?

1. Na imprezie poznałaś faceta. Jesteś w siódmym niebie, szczególnie podczas wolnych kawałków. Szepcze Ci do ucha, że chętnie byłby z tobą sam na sam, i pyta, czy nie poszłabyś z nim w jakiś spokojniejszy kącik. Jak na to reagujesz?

2. Szykuje się wielka impreza. Jej motto: Movie Queen (królowa kina). W czyją rolę wcieliłabyś się najchętniej?

3. Blind Datę (Randka w ciemno). Gdzie się umawiasz?

4. Lato, słońce, basen. Supersłodziutki chłopak siedzi na brzegu basenu. Już od dziesięciu minut spogląda na Ciebie. Jest oczywiste, że bardzo mu się podobasz. Co myślisz?

5. Zazdrość...

6. Które z powiedzeń mogłoby być Twoim motto?

7. W planach wyjście do kina z całą paczką. Twoja skryta „miłość” idzie także. Już parę razy wpatrywał się w Ciebie dość intensywnie, ale tak do końca nie jesteś pewna, co o tym myśleć. Oczywiście nad życie chciałabyś siedzieć koło niego... Co robisz?

8.Twoja najlepsza przyjaciółka dopuściła się skoku w bok z wakacyjną miłością we Francji. Jak komentujesz jej postępek?

9. Ogłoszenie drobne. Szukasz kumpla do korespondencji. Który tekst mógłby pochodzić od ciebie?

Jak flirtujesz? Czy potrafię flirtować - psychotest?

  1. You got: Czy życzysz sobie malutki flircik? Ni­ gdy!

     A to dlatego, że należysz do tych powściągliwych dziewczyn, któ­re nigdy nie odważyłyby się choćby zasygnalizować skrytemu przedmiotowi swych marzeń, że on im się podoba. Ale w głębi serca nie życzysz sobie niczego z większą tęsknotą niż małego flirtu, i ucieszyłabyś się ogromnie, gdyby raz jakiś chłopak zainteresował się Tobą. Czy wiesz właściwie, dlaczego żaden nie stara się o Twoje względy? Przyczyną jest niewidzialny szyld, który nosisz przed sobą, z napisem: „zaczepianie surowo zabronione!” Często sprawiasz po prostu wrażenie zbyt zamkniętej i nieufnej i przeważnie nie okazujesz, jaką jesteś naprawdę: uczuciową, niewiarygodnie uważną, niezawodną dziewczyną z mnóstwem czujników skierowanych na trudne sytuacje. Wszystko to są cechy, które dzisiaj można spotkać coraz rzadziej! Mogłabyś więc być dumna i właściwie nic musisz się tak ukrywać! Poza tym nie trzeba od razu rzucać się chłopakowi na szyję ani też inwestować całego kieszonkowego na sexy-ciuchy, żeby kogoś sobą zainteresować. Wręcz przeciwnie, najnormalniejszy uśmiech może zdziałać prawdziwe cuda!

  2. You got: Mały flirt? Ależ oczywiście! Mimo to nie należysz do polujących na mężczyzn wampów, które permanentnie ustawiają swe antenki na przygody.

    Jesteś wprawdzie przystępna i otwarta dla tego, co przychodzi, jednakże w głębi serca większą wartość mają dla Ciebie sprawdzone przyjaźnie niż nieustanne zaloty. Nigdy nie rzuciłabyś się nikomu tak po prostu na szyję, ponieważ Twój rozum nic pozwala się tak szybko wyłączyć. Dlatego też w dużej mierze zaoszczędzone Ci są nieprzyjemne niespodzianki. Udaje Ci się być na luzie tam, gdzie życie niesie ze sobą przyjemności, a zachować powagę, gdzie jest to konieczne. Tu i ówdzie pozwalasz sobie na parę gorących spojrzeń, ale nic ponadto, ponieważ długoletni związek jest dla Ciebie tysiąckrotnie ważniejszy niż piękne słówka jakiegoś szałowego Sunny-boy. Dlatego właśnie jesteś bez przesady typem dziewczyny, o której marzy każdy chłopak: z Tobą można konie kraść, poważnie porozmawiać i spędzić mnóstwo romantycznych godzin - krótko mówiąc, można z Tobą wejść w długotrwały związek.

  3. You got: Luźne flirciki są, Twoim zdaniem, tak związane z życiem, jak powietrze z oddychaniem.

    Sygnalizujesz radość życia, jesteś ciekawa, wesoła, zakręcona i okazujesz (prawie) wszystkim, że dobrze się bawisz. Kochasz życie i miłość i niechętnie przepuszczasz okazję. Przez wielu chłopców jest to przyjmowane nadzwyczaj dobrze. Flirtujesz, kiedy tylko możesz, i często nie kończy się tylko na gorącym spojrzeniu. To wprawdzie może być podniecające, ale na dłuższą metę takie zachowanie może zrujnować nie tylko Twoje przyjaźnie, ale także Twoją reputację! Niektórzy spośród Twoich przyjaciół uważają, że jesteś zbyt swobodna i za często zmieniasz obiekt zainteresowania. Coś takiego w końcu kiedyś się rozniesie, a wtedy będzie się mówiło, że wprawdzie łatwo jest Cię mieć, ale nie jesteś w stanic wejść w trwały, poważny związek. Tak więc zastanów się od czasu do czasu, czy rzeczywiście chcesz zdobyć miano małej sex-bomby. Przemyśl krytycznie, jak Twoje zachowanie jest odbierane przez innych (tak chłopców, jak i dziewczęta). Ponadto swoim zbyt frywolnym i swobodnym zachowaniem narażasz się na niebezpieczeństwo, że kogoś urazisz lub nawet zranisz. Byłoby przecież tragiczne, gdyby pewnego dnia Twoja wielka miłość odwróciła się od Ciebie tylko dlatego, że błędnie zinterpretowała Twoje swobodne zachowanie.

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!