Test: Czy jestem wariatem/wariatką?
Test: Czy jestem wariatem/wariatką?
Przed tobą prosty test. Odpowiedz na kilka pytań, a przekonasz się czy ludzie postrzegają ciebie jako przeciętnego człowieka, czy może w ich oczach jesteś wariatem.

Kim jesteś?

Kim jesteś?

Jakie masz plany na przyszłość?

Jak często wydaje ci się, że ta rzeczywistość to iluzja?

Jak często myślisz o śmierci?

Czego się boisz?

Czy postrzegasz głębszy wymiar niż czasoprzestrzeń?

Czy umiesz nazwać wszystko czego doświadczasz?

W co wierzysz?

Test: Czy jestem wariatem/wariatką?

  1. You got: Prawdopodobnie jesteś ziemniakiem.

    Twój los jest przesądzony. Bulwy zostaną zjedzone lub zasadzone, reszta zgnije. Będziesz obracał się w kole ziemniaczanej samsary, chociaż cząstki twojego ciała mają szanse wbudować się w bardziej świadome stworzenia.

  2. You got: Jesteś typowym człowiekiem.

     Myślisz, że wiesz kim jesteś i co robisz, ale tak naprawdę powtarzasz wszystko to, czego zostałeś nauczony, nie próbując niczego zmienić. Wiesz, że coś jest nie tak, ale wolisz narzekać i zwalać winę na cały świat w około siebie. Śmiejesz się z Adasia Miauczyńskiego, ale niczym się od niego nie różnisz.

  3. You got: Przeszedłeś już własne piekło. Część osób twierdzi, że jesteś pomylony i powinieneś grzać wyro w domu wariatów, inni się ciebie po prostu boją.

     Na szczęście jest ci to zupełnie obojętne. Nieważne co się dzieje i tak cieszysz się ze wszystkiego. Twoje życie to pasmo sukcesów, które w oczach innych wyglądają na porażki. Z czasem masz szansę zostać doceniony, mimo, że to ostatnia rzecz na jakiej ci zależy. Twoja przyszłość to śmierć.

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

1 comment

CWEL
This comment contains spoilers? Click here if you want to read.

CWELE JEBANE

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg