Sennik: Ojciec, spotkanie z ojcem, kłócić się z ojcem, smierć ojca, uprawiać seks z własnym ojcem.
Główną rolę w twoim śnie odgrywa twój ojciec. Może śnisz o spotkaniu, w którym mówicie sobie co, czego nigdy nic mieliście okazji wyrazić. Możliwe też, że ponownie przeżywasz scenę o pozytywnym lub negatywnym wydźwięku, odegraną setki razy w prawdziwym życiu śmiejecie się z ojcem z tych samych dowcipów, uprawiacie jakiś sport, razem naprawiacie coś w domu albo kłócicie się zajadle, kiedy on nic zgadza się z twoją decyzją.

Interpretacja snu: Ojciec, spotkanie z ojcem, kłócić się z ojcem, smierć ojca, uprawiać seks z własnym ojcem.

Stwierdzenie, iż patriarcha rodziny symbolizuje tradycję i władzę wydaje się oczywiste - i jest prawdą, chociaż tylko do pewnego stopnia, jako że relacje w rodzinie rzadko są tak jednoznaczne. W końcu rodzice są tylko ludźmi i zmagają się z własnym bagażem emocjonalnym. Jeśli chcesz rozszyfrować to, co próbuje ci przekazać ojciec, musisz zwrócić uwagę na otoczenie, czas i postaci drugoplanowe we śnie. Ile masz w nim lat? Co czułeś do ojca w tym wieku - czy był nieomylny, czy też nic nie potrafił zrobić jak należy? Gdzie rozgrywa się sen i jakie skojarzenia budzi w tobie otoczenie? Twój umysł postanowił przenieść cię do tego konkretnego momentu nie bez powodu najprawdopodobniej po to, żeby rzucić nowe światło na sytuację albo problem, z którym się teraz mierzysz. Może sam masz zostać rodzicem, a nieświadomy umysł przeczesuje twoje doświadczenia w poszukiwaniu porad i wskazówek. Zrozumienie związku pomiędzy przeszłością ze snu i teraźniejszością z prawdziwego życia może zwrócić twoją uwagę na niezdrowe wzorce zachowania i przerwać ich cykl dzięki upływowi czasu i zdobytej po drodze wiedzy.

Sny o śmierci są przede wszystkim sygnałami transformacji i etapu przejściowego - rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu lub przejścia do kolejnej jego fazy. Nastolatki często śnią o tym, że jedno lub obydwoje ich rodziców umiera, co jest metaforycznym przejawem ich rosnącej niezależności. Sny o uprawianiu seksu z własnym ojcem rzadko bywają symptomem stłumionych wspomnień o molestowaniu w dzieciństwie. Powiązanie, jakie proponuje twój nieświadomy umysł może być bardziej złożone i metaforyczne. Jedna z ważniejszych cech osobowości twojego obecnego partnera lub partnerki może po prostu przypominać ci ojca i w prawdziwym życiu reagujesz starymi schematami zachowań.

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!