Globalne ocieplenie: czy w rzeczywistości chodzi o dopracowane oszustwo?
Globalne ocieplenie: czy w rzeczywistości chodzi o dopracowane oszustwo?
Z mediów trafia do Was wiele powierzchownych informacji, nad którymi nawet nie zdążycie się zastanowić. Jednocześnie może się za nimi wiele kryć. W tym artykule skupimy się na tych najbardziej aktualnych wydarzeniach, na które spoglądamy pod zupełnie innym kątem. Tym razem zbadamy wartościową informację na temat stany klimatu na Ziemi z pracowni IPCC. Czy To możliwe, że uznani naukowcy nas oszukują?

Czy naprawdę nasza przyszłość jest tak mroczna?

W Sztokholmie w Szwecji naukowcy i przedstawiciele rządów z całego świata kończą właśnie nową wiadomość dotyczącą zmian klimatu na Ziemi. Teraz już wiemy na 95%, że wpływ człowieka na zmiany klimatu jest bardzo duży, słychać wśród obecnych. Kiedy w sierpniu 2021 roku wyniki ich badań trafiły do mediów, wielu ludzi było dosłownie w szoku. Według IPCC globalne ocieplenie jest niezaprzeczalnym faktem, a wpływ człowieka na nie jest bezsporny. Poziom oceanów do roku 2100 prawdopodobnie wzrośnie o 82 centymetry, a Europę czeka radykalne ocieplenie.

NIEPOTRZEBNIE NAS STRASZĄ?

Ta nowa informacja musi zawierać błędy. Prognozy z poprzedniej wiadomości IPCC z 2018 roku w ogóle nie pokrywają się z obecnymi projekcjami, twierdzi profesor Judith Curry z amerykańskiego Instytutu Technologicznego stanu Georgia w USA i dodaje: Mimo to skłonni są twierdzić, że ludzkości grozi katastrofa. Nie ma to żadnego sensu, aby IPCC mówiła, że teraz jej wnioski są dokładniejsze. Czy możliwe, że popełniono błąd? Rządy z całego świata z powodu rzekomych zmian klimatu przygotowują wiele drogich środków ostrożności. Aby obniżyć niebezpieczne emisje gazów cieplarnianych, podobno trzeba jak najbardziej wspierać finansowo rozwój energetycznie ekonomicznych technologii, a mniej trudnych form transportu. Bierze się nawet pod uwagę umieszczanie w kosmosie luster, które będą odbijać promienie słoneczne i zapobiegać topnieniu lodowców. To wszystko rzekomo pomoże nam uchronić środowisko. Podobne środki w przeliczeniu mogą kosztować aż dwieście milinów złotych rocznie! Co jednak, jeżeli działanie człowieka nie ma żadnego wpływu na zmiany klimatu?

CZY STUDIUM JEST OSZUSTWEM?

Międzyrządowy Zespół ds. Zmian Klimatu (IPCC) już od dłuższego czasu stawia czoła krytyce. Dlaczego wierzyć komisji, którą kieruje inżynier kolei, a zamiast doświadczonych naukowców zatrudnia studentów i aktywistów z Greenpeace? To, że na 95% winny jest człowiek, to nie jest żaden rachunek naukowców. Ta liczba to tylko poczucie, które zatwierdzili przedstawiciele rządu ONZ na zgromadzeniu. Bowiem streszczenie informacji IPCC piszą politycy, mówi jeden \ z naukowców, który od dłuższego V czasu zajmuje się zmianami klimatycznymi. Jednocześnie odnosi | się do konkurencyjnej informacji f NIPCC (Pozarządowy Między-f narodowy Zespół ds. Zmian Klimatu), który uważa, że ocieplenie ma naturalne pochodzenie, a ludzie mają z nim niewiele wspólnego.

IPCC w swojej ostatniej informacji prasowej zataił, że od 16 lat się nie ociepla. Służy interesom branży węglowej, takim jak solarnie i sprzedawcy biopaliw, protestują naukowcy. Czy naprawdę jesteśmy w ten sposób okłamywani?

CHCĄ TYLKO NASZYCH PIENIĘDZY?

Pomysł stworzenia dokumentu, który będzie uważany za biblijnie nieomylny, jest niezrozumieniem tego, jak działa nauka. Musimy baczniej obserwować działalność IPCC, mówi o ostatniej informacji klimatologów profesor Nyles Allen z brytyjskiego Uniwersytetu w Oksfordzie. Wielu badaczy twierdzi, że IPCC chodzi tylko o wyłudzanie pieniędzy od podatników na badania, które niczego nie udowadniają i niepotrzebnie straszą obywateli. Ryzyko utraty zatrudnienia przez tych naukowców jest podobno tak przerażające, że chętniej tworzą przerażające informacje o globalnym ociepleniu, które solidnie utrzymują ich na swoich pozycjach. Z bardzo drogim rozwiązaniem rzekomego globalnego ocieplenia związane są całe grupy ludzi, którzy uważają to za dobry biznes. Czy całe to globalne ocieplenie jest więc oszustwem, które ma na celu przynieść niektórym ludziom wielkie zyski?   

Przeczytaj także inne artyly?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!