Co zrobić żeby zainteresować sobą faceta? Jak rozkochać w sobie faceta?
Co zrobić żeby zainteresować sobą faceta? Jak rozkochać w sobie faceta?
Jak upolować faceta? Jak zdobyć jego serce? Co zrobić, by oszalał na Twoim punkcie? Poradniki i czasopisma prześcigają się w udzielaniu Tobie miłosnych wskazówek. A wystarczy tylko pamiętać o kilku starych, dobrych zasadach…

Bądź sobą

Po co udawać kogoś, kim nie jesteś? Czy oparty na fałszu związek ma szansę przetrwać? Prędzej czy później Twoje prawdziwe ja i tak ujrzy światło dzienne. Jeśli on ma Cię pokochać, niech pokocha Cię za TWÓJ charakter i umysł. To kwestia szacunku dla samej siebie.

Bądź pewna siebie

Bycie sobą to niestety nie wszystko. Musisz naprawdę polubić siebie i uwierzyć, że zasługujesz na miłość z najwyższej półki. Niska samoocena to najlepsza droga do samodestrukcji. Nie ma nic bardziej seksownego niż pewność siebie! Jak to osiagnąc? Pomyśl o swojej największej zalecie: pięknych włosach, fajnej figurze, sympatycznym uśmiechu czy poczuciu humoru, i przypominaj sobie o niej w interakcji z innymi. Poza tym – niczym Ally McBeal – znajdź swoją piosenkę (lub piosenki!) i słuchaj jej, by dodać sobie pewności siebie. Nic bardziej nie dodaje skrzydeł niż Twoja ulubiona melodia puszczona niesamowicie głośno w słuchawkach!

Nie stresuj się

Gdy ktoś przesadnie nam sie podoba, bardzo łatwo zrobić z siebie pośmiewisko. Postaraj się zatem nie zachowywać się zbyt głośno, nie śmiać się bez powodu i nie mówić wszystkiego, co ślina na język przyniesie. Nie ma powodu by być nerwową – zrelaksuj się i spróbuj traktować go jako jednego ze swoich przyjaciół.

Przeczytaj: Jak powiedzieć Kocham Cię?

Wyglądaj bosko

Mimo, iż jesteśmy zdania, że osobowość i pewność siebie są najważniejsze, nie oznacza to, że niesamowity wygląd nie ułatwi Ci życia. Skoro on już pojawił się na horyzoncie, zadbaj o swój wygląd trochę bardziej niż zwykle. A jeśli nie masz pojęcia o modzie czy makijażu – oddaj się w ręce przyjaciółek.

Graj trudną do zdobycia

To prastara sztuczka, która nigdy nie wychodzi z mody! Nie bądź na każde jego skinienie, nie odbieraj niektórych jego telefonów, nie odpisuj na wiadomości zbyt szybko, wzbudź w nim trochę zazdrości… Zwrócenie na siebie Twojej uwagi uzna on wtedy za wyzwanie, a nie od dziś wiadomo, że mężczyźni uwielbiają rywalizację.

Przeczytaj: Jak zakończyć nieudaną randkę?

Słuchaj męskich rad

Nie wszyscy mężczyźni są tacy sami, ale nie zaszkodzi od czasu do czasu posłuchać kilku męskich rad lub opowieści. Wypytując kumpli o ich damsko-męskie doświadczenia – poznasz inny, zawsze cenny, punkt widzenia.

Powodzenia!
 

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Nikt jeszcze nie napisał komentarza!