Wicher 2 (Ostwind 2) - cały film online za darmo z lektorem PL bez reklam
Zbliżają się kolejne wakacje i Mika Schwarz zastanawia się co będzie robiła. Ma możliwość wyjechania z rodzicami do Paryża jednak postanawia, że wolny czas spędzi w stadninie, która prowadzi jej babcia. Decyzja głównie podyktowana jest ty, że czeka tam na nią jej ukochany koń Wicher. Po przyjeździe do stadniny Mikka orientuje się, że zaszły tam spore zmiany.

Obejrzyj film: Wicher 2 (Ostwind 2)

Film dostępny tylko za pośrednictwem płatnych platform VOD

Ku zdziwieniu Mikki Wicher nie spędza z nią tak dużo czasu ja jeszcze rok wcześniej i orientuje się, że najczęściej można go spotkać w towarzystwie klaczy, która uciekła od swojego właściciela. Dodatkowo stadnina boryka się z problemami finansowymi oraz ze złodziejem, który regularnie ją okrada. Mikka postanawia, ze rozwiąże wszystkie te problemy. Dlatego postanawia wziąć udział w zawodach jeździeckich, gdzie do wygrania są bardzo duże pieniądze, które przydadzą się podupadającej stadninie

Obejrzyj także:

What's your reaction?

Komentarze

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg

2 comments

Kaczy
This comment contains spoilers? Click here if you want to read.

Wicher 2 i 3 mozna obejrzeć tylko na cda ale trzeba zapłacić. Kiedyś wrzuciłem na YT i zaraz po opublikowaniu zablokowali mi film z adnotacją, że Wicher (Ostwind) jest objęty prawami autorskimi. Wszędzie usuwają ten film.

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg
Anka
This comment contains spoilers? Click here if you want to read.

Jak zrobić żeby obejrzeć ten film? Zna kto jakieś miejsce, gdzie można obejrzeć Wicher 2 i 3 za darmo?

https://minds.pl/assets/images/user-avatar-s.jpg